Konsole do gier

Aktualizacja 3.50 dla PlayStation 4 ciekawsza niż przypuszczano

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

Ostatnia łatka oprogramowania dla PlayStation 4 okazała się naprawdę owocna.

Jeśli korzystacie z konsoli PlayStation 4 to istnieje spore prawdopodobieństwo, iż jej oprogramowanie wzbogacone macie już o aktualizację 3.50. Jakie zmiany dostrzegliście?

Od samego początku wiadome było, iż mowa w tym przypadku o bardzo istotnej aktualizacji. Listę nowych elementów wprowadzanych przez omawianą łatkę zaprezentował sam producent, co przybliżaliśmy w dniu jej udostępnia. Dość szybko okazało się jednak, że to nie wszystko.

Graczom udało wyłapać się kilka nowych funkcji, o których samo Sony nie informowało. Jakich konkretnie? Przede wszystkim możliwości odtwarzania plików audio z nośników USB oraz dezaktywacji powiadomień generowanych przy wykonywaniu zrzutu ekranu. Poza tym liczbę członków grupy ograniczać można od 2 do 8, konsola może też współpracować z dyskami o pojemności aż 4TB.

Jesteście już po aktualizacji konsoli? Która z nowych funkcji najbardziej przypadła wam do gustu?

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Myslalem ze odpalicie wkoncu Wiedzmina 3 w 30fps.
  21
 • avatar
  prime27pl
  Polecam film wojna konsol na Youtube .Gość fajnie podsumowuje co jest warta ta wojenka i co reprezentują sobą jej uczestnicy.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Wiem ze sie powtarzam, ale... czy naprawde nikt w Sony nie widzi potrzeby uporzadkowania biblioteki gier? Czy naprawde dodanie opcji pozwalajace ukryc (lub usunac) niepotrzebne ikonki na przyklad po demach gier to az taki problem?
  1
 • avatar
  hasati
  Tu nie ma co wojować każdy gra na czym chce. Jeden gra na PC płaci lepsze siano za komfort gry typu 60 fps +++ i masa gier. A drugi gra w 18-30 fps na PS4 nie musi instalowac nic tylko "grać", chodź nie wiem jak można grać w 30fps i mniej skoro nawet na PS2 i PS3 chodziły gry w 60 fps.... od 50 fps zaczyna się tak naprawdę komfort :)