Mobile

Aktualna lista smartfonów i tabletów z aktualizacją MIUI 8.2

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Xiaomi systematycznie aktualizuje kolejne modele, ale czy tempo jest dla użytkowników zadowalające?

Smartfony Xiaomi nie narzekają na brak zainteresowania, nie brakuje w związku z tym użytkowników nakładki MIUI. Jak mają się losy jej ostatniej wersji?

MIUI 8.2 rozpowszechniane jest w wersji stabilnej już od pewnego czasu. Grono urządzeń wspierających nową wersję oprogramowania systematycznie się powiększa, chociaż w głównej mierze dotyczy to Chin. MIUI 8.2 China trafiło już na naprawdę sporą liczbę smartfonów i tabletów.

MIUI 8.2 Chiny

Nie jest to oczywiście katalog zamknięty. Podobnie jak w przypadku MIUI 8.2 Global, ale tutaj mamy do czynienia z zauważalnymi opóźnieniami. Nic dziwnego, że dostępność stabilnej wersji MIUI 8.2 Global jest obecnie znacznie skromniejsza.

MIUI 8.2

Rozpoczynając aktualizację producent zapowiadał, iż MIUI 8.2 dostępne będzie finalnie dla ponad 100 milionów użytkowników. Póki co, droga do tego dość daleka.

Źródło: en.miui

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  genezyp
  Nie narzekajcie już na Xiaomi... Zwróćcie uwagę, że aktualizowany jest nawet Redmi 1s, który wydany był w 2014 roku. Pokażcie mi drugiego takiego producenta.
  8
 • avatar
  Ryfcio
  Mi3 dziala na androidzie 6.0.1 jako jedyny telefon z 2013r.
  Dodam jeszcze że w miui duzo Android nie zmienia więcej daje numerek aktualizacji miui.
  2
 • avatar
  Ryfcio
  Co lepsze moj xiaomi mi3 z połowy 2013 już ma wgrana aktualizacje najnowsza :) wsparcie godne pochwały!!!;)
 • avatar
  nadro
  Jak rozumiem aktualizowana jest tylko nakładka, a sam Android pozostaje w starej wersji? Jeśli tak to zabieg jest całkowicie bez sensu i nie można tego traktować jak zwykłą aktualizację. Jeśli natomiast się mylę to należą się brawa dla producenta (do czego to doszło, że zachowanie które powinno być normą może być nagradzane brawami...).
 • avatar
  freeman94
  Xiaomi.EU i tyle w temacie
 • avatar
  Konto usunięte
  Jakie to ma zmiany względem 8.1?
 • avatar
  mszark
  Gdyby autorowi chciało się pisać konkretniej to wspomniał by o tym, że mamy już 8.3 dev - global, chaina co tam sobie chcecie. Dev jest tak samo stabilny jak stable, jest ogólnie dostępny i kto chce to sobie instaluje.
 • avatar
  CZARNYEU
  Cos te wytyczne niaktualne sa, bo moj Mi5 z Globalem zglasza dostepnosc wersji 8.2.1.0 czyli Androida 7.0 a tutaj, ze ciagle w trakcie :-)