• benchmark.pl
 • Gry
 • Obcy: Izolacja z ważną aktualizacją - dodano dwa nowe poziomy trudności
Gry

Obcy: Izolacja z ważną aktualizacją - dodano dwa nowe poziomy trudności

przeczytasz w 1 min.

Chociaż dzieło studia Creative Assembly spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem to twórcy nie spoczywają na laurach.

Alien: Isolation gra

Obcy: Izolacja to bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów, w którym graczom przyszło stawić czoła ksenomorfowi. Jeśli jednak ktoś nie do końca mógł się tutaj odnaleźć i dopasować do siebie poziom trudności gry to producent wyciąga teraz pomocną dłoń.

Chociaż dzieło studia Creative Assembly spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem to twórcy nie spoczywają na laurach. Właśnie wydana została aktualizacja do gry, która przynosi graczom możliwość przejścia gry na dwóch nowych poziomach trudności - Nightmare oraz Novice.

Pierwszy z wymienionych to propozycja dla największych twardzieli. Będzie to od teraz najwyższy poziom trudności, w którym Obcy cechować ma się jeszcze większą inteligencją, szybkością i agresywnością. Dodatkowo trzeba będzie radzić sobie bez radaru i liczyć się z niedostatkiem zasobów.

Novice to natomiast propozycja dla tych, dla których Obcy: Izolacja stanowiło do tej pory zbyt duże wyzwanie. W trybie tym Obcy będzie z kolei łagodniejszy, a dodatkowo łatwiej da się wywieść w pole. Poza tym gracze dostaną do dyspozycji bogatsze wyposażenie, w tym tak cenną tutaj amunicję.

Obcy: Izolacja gra aktualizacja

Zastanawiacie się już, ile producent zażyczył sobie za powyższy dodatek? Tutaj miła niespodzianka, ponieważ nowe poziomy trudności rzeczywiście trafiają do gry w ramach aktualizacji i nie trzeba za to płacić. Aktualizacja pojawiła się na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: alienisolation

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  23
  "Zastanawiacie się już, ile producent zażyczył sobie za powyższy dodatek"

  Nie.
  Nawet mi przez myśl nie przeszło że nowe poziomy trudności w grze mogłyby być płatne.
  • avatar
   Czaszka
   -2
   Novice?, toż wszytko poniżej hard było banalnie proste.
   • avatar
    Barubar24
    -3
    naprawiono misję 16 na PS4 - brak obsługi prawego analoga, przez co nie można grać?