• benchmark.pl
 • Gry
 • Alien: Isolation i Survivor Mode to wyzwanie dla najodważniejszych
Gry

Alien: Isolation i Survivor Mode to wyzwanie dla najodważniejszych

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o Survivor Mode słyszeliśmy już podczas targów E3 to twórcy dopiero teraz zdradzają na jego temat nieco więcej.

Alien: Isolation gra

Alien: Isolation ma wszelkie predyspozycje do tego by udowodnić, że gra z Obcym w roli głównej może być naprawdę udaną produkcją, która wywoła u graczy szybsze bicie serca. Najnowszy materiał promujący grę zdaje się to potwierdzać.

Creative Assembly zrezygnowało na szczęście z pomysłu stworzenia strzelanki i, jak zapewnia, przygotowuje survival horror z krwi i kości. Jeśli ktoś nie przestraszy się jednak w kampanii to wedle obietnic z pewnością ucieszy go Survivor Mode. Ta forma zabawy powstaje bowiem podobno z myślą o najodważniejszych.

Chociaż o Survivor Mode słyszeliśmy już podczas targów E3 to twórcy dopiero teraz zdradzają na jego temat nieco więcej. Gracz trafi tutaj na mapę, na której stanie oko w oko z Obcym. Nie mają żadnej pomocy trzeba będzie rzecz jasna walczyć o przetrwanie. Podczas rozgrywki pojawiać będą się dodatkowe zadania, a odnalezione przedmioty przyjdzie graczom wykorzystywać do odstraszania potężnego przeciwnika.


Problem w tym, że początkowo dostępna będzie tutaj tylko jedna mapa. Reszta? Kolejne lokacje oraz inne atrakcje pojawiać będą się już jako DLC.

Premiera Alien: Isolation odbędzie się 7 października. Gra ma być dostępna w wersji na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: dsogaming, youtube

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Napiszcie lepiej coś o grze roku, która jutro ma swoją premierę - Wasteland 2. W kółko tylko promujecie ALIENA i BLOODBORNE.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Czy to nie jest czasem artykuł sponsorowany? BMK pisze o każdej pierdole jaka się pojawia w związku z tą grą. Trochę to podejrzane...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Hmm... a ja sie obawiam - po przeczytaniu recenzji i opisow, ze ten super klimat z obcego moze dosc szybko prysnac, kiedy bedzie trzeba przechodzic po raz kolejny ten sam fragment. Skoro w bezposrednim starciu nie mamy zadnych szans, a obcego moze przywolac halas typu wpisywanie kodu do zamka czy zrzucaony przedmiot...
    Ile razy mozna ogladac wlasna smierc?