Gry

Aliens: Colonial Marines jednak w 2011

przeczytasz w 1 min.

Randy Pitchford dementuje pogłoski, jakoby data premiery gry uległa przesunięciu.

 Warto przeczytać:
 

Jurassic Park - pierwsze szczegóły

Seria Obcy kojarzy się przede wszystkim z genialnymi filmami Ridleya Scotta i Jamesa Camerona oraz tytułowymi potworami z kosmosu, zaprojektowanymi przez H.R. Gigera. Tym bardziej cieszy fakt, że gry na podstawie tych filmów to zwykle produkcje bardzo ciekawe i zasługujące w pełni na fantastyczną licencję.

Najnowszą grę w uniwersum Obcego tworzy studio Gearbox, odpowiedzialne między innymi za Borderlands i serię Brothers in Arms, a więc ponownie możemy spodziewać się kawałka naprawdę dobrej strzelanki FPP.  W Aliens: Colonial Marines wcielimy się w tytułowego żołnierza kolonialnej piechoty morskiej i w stylu niezapomnianego "Decydującego Starcia" ruszymy do walki z Obcymi.

Fani gry nie mogą się już doczekać nowej fabuły Bradleya Thompsona i Davida Weedle, trybu kooperacji dla czterech osób i sporego arsenału broni, a więc gdy na forum NeoGaf pojawiła się informacja, jakoby premiera Aliens: Colonial Marines miała zostać przeniesiona na rok 2012, wszyscy popadli w rozpacz. Na szczęście plotka została szybko zdementowana przez Randyego Pitchforda z Gearbox, który stwierdził, że nie należy wierzyć pogłoskom i że już wkrótce on sam ujawni dokładne informacje na temat premiery Aliens: Colonial Marines.

Cieszymy się z tej szybkiej interwencji szefa Gearbox i mamy nadzieję, że wielokrotnie już opóźniani "Kolonialni Marines" trafią na nasze komputery i konsole jak najszybciej.

Źródło: eurogamer.net

 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  No coment jesteśmy w 2011 czyżby news spóźniony :)
  • avatar
   0
   2012 to zła pora - mało czasu do przejścia gry (wiadomo koniec świata). Jak wydadzą w tym roku to da radę z 3 - 4 razy popykać ;)
   • avatar
    Net_Runner
    0
    Colonial marines czekam czekam i czekam, a to może być to, gra z klimatem z "Aliens", marines, co-op ...