Internet

Amazon: poczekaj dłużej na dostawę, dostaniesz dolara na filmy

przeczytasz w 1 min.

Czy nowa opcja dostawy pozwoli zwiększyć popularność usługi Prime Instant Video? Niewykluczone.

Amazon dolar

Platforma strumieniowania wideo firmy Amazon – Prime Instant Video – nie cieszy się największym zainteresowaniem. Amerykańska firma ma jednak pomysł jak to zmienić. Wprowadziła właśnie interesującą opcję przy zakupach w swoim sklepie internetowym.

Firma Amazon słynie z bardzo tanich opcji dostawy towaru ze sklepu internetowego w przypadku konta Prime – jeśli nabywcy zgodzą się zaczekać dwa dni – za kuriera nie zapłacą ani dolara. Dostarczenie w ciągu doby również nie jest specjalnie drogie – kosztuje 3,99 dol. Najnowsza opcja jest jednak jeszcze ciekawsza.

Gigant sektora handlu elektronicznego uruchomił nowe rozwiązanie – jeśli tylko nie zależy nam na czasie i zgodzimy się na tygodniowe oczekiwanie na przesyłkę, możemy wybrać opcję No-Rush Shipping. Wówczas nie tylko nic nie zapłacimy za dostawę, ale nawet otrzymamy dolara do wykorzystania na platformie Amazon Prime Instant Video.

Czy oferta okaże się wystarczająco zachęcająca, by zwiększyć zainteresowanie usługą Instant Video? To się okaże. Bez wątpienia jednak jest to krok w dobrym kierunku. Obecnie dodatkowa opcja znajduje się w „wersji testowej”, co oznacza, że nie wiadomo jak długo dostępna będzie ta forma dostawy. Cóż, wszystko zależy od klientów.

Źródło: TechSpot, Amazon

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tomek Wilczyński
  4
  Hmm, według mnie chyba trochę źle dobrali proporcje czas-nagroda. Szczerze powiedziawszy, nie chciałoby mi się czekać aż tydzień na paczkę w zamian za dolara. :)
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Więcej by mogli za to zaoferować :D