Smartfony

Amazon zaprezentuje smartfona już w czerwcu?

przeczytasz w 1 min.

Niestety na chwilę obecną trudno o jakiekolwiek szczegóły dotyczące jego specyfikacji, prócz tego, że oferować ma on rzekomo ekran 3D.

Amazon smartfon przeciek

Coraz więcej wskazuje na to, że Amazon chce na poważniej zainteresować się rynkiem mobilnym, na którym jest wprawdzie obecny nie od dziś, ale trudno nazwać go tutaj największym graczem. Jak zamierza zmienić swoją pozycję?

Najprostszym z możliwych sposobów - wprowadzając na rynek urządzenie, na które znajdzie się wielu chętnych. W dobie ogromnej popularności smartfonów łatwo domyślić się, że chodzi właśnie o tego typu gadżet. Przecieki na temat możliwości pojawienia się takowego urządzenia z logo Amazonu nie są niczym nowym, ale dopiero teraz zaczyna mówić się o konkretach.

WSJ donosi, iż na ostatnio odbyły się już nawet dwa zamknięte pokazy (w Seattle i San Francisco), na których wybrańcy mieli okazję oglądać przygotowywanego smartfona. Niestety na chwilę obecną trudno o jakiekolwiek szczegóły dotyczące jego specyfikacji, prócz tego, że oferować ma on rzekomo ekran 3D.

Wedle wspomnianego źródła, Amazon zaprezentuje swojego smartfona w czerwcu. Na rynek trafić miałby on nieco później, we wrześniu.

Źródło: phonearena, digitaltrends

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Logox
  1
  Ciekawe jeśli zostałby wydany to by odniósł sukces kindle'a czy został zapomniany jak smartphone facebook'a...
  • avatar
   tanakov
   0
   juz? czyli po wszystkich nowościach i premierach u innych. w okresie kiedy każdy śledzi nowości w biurach turystycznych.
   jeśli tak będzie to klapa już na etapie wyboru daty.
   Jednak gorąco trzymam kciuki
   • avatar
    kamil112234
    0
    Ciekawe kto będzie go produkował. Procek Qualcomm? Wyświetlacz i reszta Samsung/LG? A potem tylko kilka naklejek w Ameryce i Made in USA ;D
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ekran 3D? Amazończycy chyba nie są tacy głupi :). Może być ciekawie, ale jakoś trudno mi wierzyć w ten ekran 3D, bo nic nie słyszałem o powstaniu jakiejś nowej technologii 3D, a dotychczas wynalezione nie sprawdzają się dbrze na tak małych ekranach. Tak czy inaczej może być ciekawie ze smartfonami pod koniec tego roku.
     • avatar
      Dips82
      0
      Nexus od kindla ? :D na zdjęciu jest Nexus od googla zbieg okoliczności ??