Smartfony

Smartfon Amazonu na pierwszych zdjęciach

przeczytasz w 1 min.

Urządzenie wyposażone zostanie w aż 6 kamer.

Amazon smartfon 6 kamer

Nieoficjalne informacje mówiące o tym, iż Amazon planuje wprowadzić na rynek swojego pierwszego smartfona pojawiały się już dość dawno. Dopiero teraz doniesienia te zaczynają brzmieć jednak na tyle wiarygodnie, by zacząć w nie wierzyć.

WSJ dotarło ostatnio do źródeł, zdaniem których Amazon zaprezentuje smartfona całkiem niedługo, bo w czerwcu. Nie wszyscy dawali temu wiarę, ale wygląda na to, że urządzenie rzeczywiście znajduje się w końcowej fazie rozwoju. Do sieci trafiły bowiem jego pierwsze zdjęcia, które nie zdradzają wprawdzie pełni jego wyglądu, ale pozwalają wyciągnąć pierwsze wnioski.

Smartfon zamknięty został niestety w ochronnym pokrowcu, przez co dokładny jego wygląd nadal pozostaje drobną zagadką. Najważniejsze jest jednak to, iż urządzenie wyposażone zostanie w aż 6 kamer. Dwie posłużą do standardowych zadań, a dodatkowe cztery odpowiadać mają za sprawne wyświetlanie użytkownikowi interfejsu 3D, bo właśnie takowy smartfon Amazonu ma oferować.

Pozostała specyfikacja jest na tę chwilę sporą zagadką. Mówi się jednak o 4,7-caolowym ekranie o rozdzielczości 720p, procesorze Qualcomm Snapdragon oraz 2 GB pamięci RAM.

Amazon smartfon bok

Amazon smartfon przeciek

Pozostaje nam czekać na kolejne, być może dokładniejsze informacje.

Źródło: bgr

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dazuo
  10
  Najważniejsze, że on tak nie wygląda, a ta podwójna ramka to jego przeciekowa-osłona. ;) Ciekawe, co tak naprawdę kryje się pod nią...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Ale to brzydkie.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    az tyle kamerek? tylko po co?! :O
    • avatar
     michal0120
     0
     bez szału
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A to wejście na dole to pod siłe czy co , ale czołg
      • avatar
       XaRaDaS
       0
       Dobrze, że przeczytałem artykuł i nie oparłem się tylko na zdjęciach, bo takie cuś to byłaby totalną porażką :D
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ciekawie się zapowiada. Nie wiem po co to 3D ale niech będzie. Pytanko brzmi jaki system operacyjny... ja najchętniej androida bym tam widzał