Procesory

AMD zapowiada nowe procesory - czyżby chodziło o Ryzen Mobile?

przeczytasz w 1 min.

Kolejne modele z generacji Zen? Dotychczasowe informacje wskazują na premierę modeli Ryzen Mobile.

Ledwo odetchnęliśmy po premierze procesorów AMD RyzenRyzen Threadripper, a producent już przygotowuje się do wypuszczenia kolejnych układów. Czyżby chodziło o mobilne odpowiedniki z serii Ryzen Mobile?

Od kilku dni na profilach AMD można znaleźć tajemnicze zapowiedzi nowych produktów. Co prawda producent nie ujawnia tutaj zbyt wielu szczegółów, ale mamy mieć do czynienia z kolejnymi przedstawicielami generacji Zen – podobno zaoferują one jeszcze lepszą moc, wydajność i możliwości (a przynajmniej tak sugerują marketingowcy „czerwonych”).

O co może chodzić? Według ujawnionych planów wydawniczych, w najbliższym czasie czeka nas jeszcze jedna ważna premiera procesorów – modeli Ryzen Mobile, które znajdą zastosowanie w laptopach. Co więcej, na animacji można dostrzeć fragment logo Ryzen, co mogłoby potwierdzać właśnie taki scenariusz.

Pozostaje więc czekać na kolejne przecieki i oczywiście premierę nowych układów. A Wy jak myślicie, co szykuje dla nas AMD?

Źródło: AMD

Komentarze

37
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  force
  19
  Czymś trzeba zastąpić pazernego niebieskiego gluta.
  • avatar
   carbo888
   7
   APU nadchodzi
   • avatar
    GodOfWAR
    4
    Fajnie, sam bym chętnie kupił lapka z ryzenem i mobilną Vegą :)
    • avatar
     Gatts-25
     3
     Przecież INTEL siedzi/poci się/myśli i nic na to nie poradzi gdy pojawi się APU RYZEN w wersji do 35W.
     Dla Mnie najważniejsze ,że do 2500złotych kupię laptopa z APU AMD ,którego wydajność pewnie będzie na poziomie produktów konkurencji w cenie do 4500złotych i chodzi mi o modele z "U".
     • avatar
      Gatts-25
      3
      Po kolejnych przeciekach na temat możliwości APU AMD 2700U na stronie "GEENK" jakoś zbyt pięknie to wygląda bo w przeciwnym razie ładnie INTEL dostanie po rajtach.
      https://browser.geekbench.com/v4/cpu/4534181
      • avatar
       PITUCH1
       -9
       Co by nie wypuścili to i tak o 1-generacje w plecy ....
       • avatar
        Konto usunięte
        -23
        Kogo to obchodzi. Wjedzie coffe to 2 rdzenie zmasakrują 4 od ryzena jak zawsze. Niech to AMD szybciej upada może ktoś będzie robił procki normalne jak przejmie.
        • avatar
         Console Gaming King
         -44
         Sądzę, że chodzi o Ryzen Kotlet. Teraz będą ze trzy generacje wypustów na ryzenie. Wszystkie taki same, tylko o 100 mhz szybsze od poprzednika.