Procesory

AMD: konferencja na I rocznicę premiery Ryzen - czego możemy się spodziewać?

przeczytasz w 1 min.

Procesory AMD Ryzen nieźle namieszała na rynku konsumenckim. To jednak dopiero początek, bo w najbliższym czasie spodziewamy się premiery drugiej generacji układów.

Może trudno w to uwierzyć, ale minął już rok odkąd zadebiutowały pierwsze procesory AMD Ryzen – od tego czasu sporo się pozmieniało na rynku konsumenckim, można nawet mówić o przełamaniu status quo. Firma AMD przygotowała z tej okazji urodzinowy webinar poświęconym procesorom Ryzen.

Tematem webinaru jest historia procesorów Ryzen, co oznacza, że możemy się spodziewać prześledzenia ważniejszych wydarzeń oraz ciekawostek z tego okresu nie tylko z perspektywy konsumenckiej, ale także biznesowej. Niewykluczone są także zapowiedzi tego, co w najbliższej przyszłości może się pojawić. Po prezentacji nastąpi sesja pytań i odpowiedzi, ale nie będzie w trakcie żadnych nowych oficjalnych ogłoszeń firmy.

Webinar odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12 marca o godzinie 21:30 – zostanie on poprowadzony przez Jima Andersona, starszego wiceprezesa i głównego menedżer działu Computing & Graphics w AMD. Co istotne, jest to webinar otwarty dla wszystkich zainteresowanych po rejestracji na stronie producenta. Wkrótce po zakończeniu zostanie udostępnione nagranie, które będzie dostępne przez kolejne 30 dni.

Źródło: AMD

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AmigaPPC
  2
  Mnie najbardziej ciekawi model 2600.
  • avatar
   mufasa
   1
   "a jednak się kręci"
   :)
   • avatar
    mjwhite
    -6
    "Procesory AMD Ryzen nieźle namieszała na rynku konsumenckim. To jednak dopiero początek, bo w najbliższym czasie spodziewamy się premiery drugiej generacji układów."

    Szkoda tylko że z 9ciu modeli pierwszej generacji będą najprawdopodobniej już tylko 4 modele drugiej generacji.