Gry komputerowe

Premiera gry Amnesia: A Machine For Pigs po raz kolejny przesunięta

przeczytasz w 1 min.

Amnesia: A Machine For Pigs pojawi się dopiero w II kwartale tego roku - kolejne opóźnienie premiery - czy gracze będą czekali?

Amnesia: A Machine For Pigs gra data premiery

Może i Amnesia: A Machine For Pigs nie jest produkcją wyczekiwaną przez szczególnie dużą liczbę graczy, ale z pewnością znaleźliby się tacy, którzy nie mogą się jej doczekać.

Niestety dla tych wszystkich nie mamy dobrych wieści, bo na grę jeszcze przez jakiś czas będzie trzeba poczekać. Jej premiera początkowo miała odbyć się w końcówce zeszłego roku, później przełożono ją na początek tego roku, a ostatnio poinformowano, że zadebiutuje dopiero w II kwartale 2013.

Gdy zajmujące się grą studio thechineseroom pokazało efekty prac wydawcy (Frictional Games) okazało się, że cały projekt został bardzo rozwinięty i przerodził się w naprawdę poważny tytuł. A skoro tak, to stwierdzono, że warto poświęcić jeszcze trochę czasu i dopracować ostatnie szczegóły.

"Początkowo myśleliśmy, że będzie to krótka, eksperymentalna gra osadzona w uniwersum Amnesia, ale thechineseroom miał wizję na uczynienie gry zdecydowanie większą. Ich potencjał spowodował szybki postęp prac i powstanie znacznie większego projektu. Jest to nieco inna Amnesia, ale na pewno nie będzie ona jedynie krótkim eksperymentem."

Już otrzymać ma więcej szczegółów. Twórcy obiecują, że w krótkim czasie poznamy dokładną datę premiery gry, jej wymagania sprzętowe oraz cenę.


Źródło: frictionalgames, imgur, youtube

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  nic nie widać ale tak czy tak lepiej przed tym uciekać :P
  Pierwsza zasada Amnesi .
  • avatar
   mutissj
   0
   Czekam z nie cierpliwością na najlepsza grę o tematyce horror