Gry

Amy - nowe informacje

przeczytasz w 1 min.

Lexis Numerique ujawnia kolejne fakty oraz screenshoty ze swojej nowej gry.

 Warto przeczytać:
 

Postal III - słuchowisko

Czy Amy powtórzy sukces Another World albo Flashbacka? Mało prawdopodobne (szczególnie, że gra ma zostać wydana tylko na PlayStation 3), ale zawsze miło usłyszeć, że nasi dawni idole znów pracują i znów szykują dla nas (co najmniej) porządny tytuł.

Dotąd wiedzieliśmy, że w Amy obejrzymy historię młodej kobiety, Lany, która wraz z małą dziewczynką - tytułową Amy - przedziera się przez świat pełen zombi. Dziś możemy potwierdzić, że ogromna część gry będzie polegała nie tylko na unikaniu i zabijaniu wszechobecnych żywych trupów, ale także pokonywaniu żywiołów. Obie bohaterki będą musiały przedzierać się przez zniszczone trzęsieniami ziemi miasta i szukać schronienia przed wodą, ogniem i wiatrem.

Powrócą też motywy, znane z poprzedniej gry Lexisa Numerique - EXperience 112. Ci, którzy mieli przyjemność gry w ten niskobudżetowy tytuł pamiętają, że opierał się on na pośrednim wydawaniu poleceń i kierowaniu drugim bohaterem poprzez podpowiedzi. Nie inaczej będzie w Amy - nasze bohaterki będą się często rozdzielać i gracz, podpowiadając małej Amy co ma robić, będzie musiał pokonać przeszkody i łamigłówki.

Amy wydaje się być tytułem całkiem ambitnym, a przy tym wspartym rozsądnym budżetem. Im więcej oryginalnych gier, tym lepiej, a na koniec zapraszamy do obejrzenia dwóch nowych screenshotów z gry:

Amy zostanie wydane w czerwcu, wyłącznie na PS3.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dawid Mączka
    0
    Dlaczego niby fakt, że gra będzie exem na konsole powoduje że nie odniesie sukcesu ? Another World też chyba było domyślnie tworzone na Amige, a potem portowane na inne systemu. Jak chce się grać w dobre gry trzeba kupić konsole :d