Akcesoria mobilne

Plotki o Apple Watch X. Mówią, że będzie cienko

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawiły się doniesienia na temat zegarków Apple Watch X. Firma ma przeprojektować te urządzenia i nieco odświeżyć ich wzornictwo. Co szykuje Apple? Przyjrzyjmy się plotkom, ale wielu twierdzi, że będzie cienko.

Apple Watch X

Według doniesień, które w serwisie Medium opublikował Ming Chi Kuo, firma Apple planuje w tym roku przeprojektować swoje zegarki. Mówi się o tym, że Apple Watch Series 10 ma być sporo cieńszy od swoich poprzedników. Co więcej, zwiększyć ma się także rozmiar ekranu.

W przypadku nowej generacji tych urządzeń pojawić się mają nowe rozmiary - 45 oraz 49 milimetrów. Dodajmy, że dotyczy to standardowych modeli, które obecnie kupić można w rozmiarach 41 oraz 45 milimetrów. Oznaczałoby to całkowitą rezygnację z koperty w rozmiarze 41 milimetrów oraz wprowadzenie zupełnie nowego modelu, który rozmiarem dorównywałby zegarkom Apple Watch Ultra oraz Apple Watch Ultra 2.

Kuo odniósł się także do planów związanych właśnie z modelami serii Ultra, ale nie był już tak precyzyjny, jak w poprzednim przypadku. Twierdzi on, że ich rozmiar będzie „mniej więcej taki sam”. Nowością może być nowy ciemny lub czarny wariant kolorystyczny.

Jak ciekawostkę dodajmy, że do produkcji niektórych komponentów do nowych zegarków Apple Watch wykorzystywana będzie technologia druku 3D. Dostawcą ma być firma BLT.

Podobne informacje przekazał niedawno Mark Gurman z serwisu Bloomberg. Według informacji, które uzyskał, Apple skupi się teraz na projektowaniu cieńszych urządzeń. Pierwszym przykładem jest nowy iPad Pro, ale już w niedalekiej przyszłości takie zmiany dotyczyć będą także iPhone’ów, MacBooków oraz zegarków Apple Watch.

Źródło: medium, macrumors, power on

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  denali
  0
  nie ma to jak lekki lifting a ludzie i tak kupią dla mnie podstawą w zegarku to bateria której apple zawsze brakowało
  • avatar
   bullseye
   0
   Wszystkie AppleWatch jak na razie były cienkie, i to nie mówię o grubości co o czasie działania. Rozumiałbym gdyby wytrzymywał cały dzień chociaż, ale nieeee, jak włączymy GPS to siądzie po 6h więc nawet caly dzień w górach odpada.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login