Gry komputerowe

Gra Ancestors Legacy będzie rozwijana

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiciele studia Destructive Creations potwierdzili, że w najbliższych miesiącach pojawi się kilka aktualizacji i rozszerzeń, które wprowadzą do gry Ancestors Legacy wiele nowości, na które warto czekać.

Ancestors Legacy to dobra gra, choć niestety brakuje jej trochę do doskonałości. Mimo to może pochwalić się „w większości pozytywnymi” ocenami na Steamie, a że dla Polaków z Destructive Creations to bardzo ambitny projekt, zamierzają oni rozbudowywać swoje dzieło i sprawić, że stanie się jeszcze lepsze.

Dowiedzieliśmy się, że bardzo brutalna strategia czasu rzeczywistego z akcją w średniowieczu w niedalekiej przyszłości doczeka się kilku rozszerzeń. Przede wszystkim pojawią się dwa darmowe DLC, które wzbogacą Ancestors Legacy o nowe kampanie fabularne. 

Pierwsze rozszerzenie przedstawi opowieść o Bolesławie Chrobrym usiłującym sięgnąć po królewską koronę, drugie zaś koncentrować będzie się na historii zakonu krzyżackiego. Pomiędzy nimi pojawi się jeszcze aktualizacja, dzięki której gra zacznie obsługiwać modyfikacje.

Zanim to wszystko nastąpi, zaktualizowany zostanie tryb wieloosobowy. Wśród elementów, o których wspominają twórcy, znajdują się: jednostki bohaterów, rankingi i turnieje oraz dedykowane serwery. Co nieco mówi się również o dodaniu zupełnie nowej frakcji, ale na szczegóły trzeba poczekać.

Źródło: OnlySP, Destructive Creations

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!