Gry

Ancestors: The Humankind Odyssey na premierowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Już jutro na rynku zadebiutuje Ancestors: The Humankind Odyssey. Zwiastun przygotowany na tę okoliczność przypomina, iż będzie to najprawdopodobniej jeden z oryginalniejszych tytułów ostatnich miesięcy.

Już po pierwszych zapowiedziach trudno było przejść obok Ancestors: The Humankind Odyssey obojętnie. To gra przygodowa z bardzo mocno zaakcentowanymi elementami survivalu. Skupia się na ludzkiej ewolucji, przedstawiając wydarzenia rozgrywające się od 10 do 2 milionów lat temu. Głównym zadaniem postaci, którą pokierują gracze będzie przetrwanie, ale poza tym trzeba będzie skupić się na eksploracji i odkrywaniu swoich umiejętności, a także poszerzaniu terytorium czy budowaniu własnego klanu.

Plany twórców udało się zrealizować, w związku z czym posiadacze PC od jutra będą mogli zacząć rozgrywkę. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, iż gra zostanie udostępniona na Epic Games Store. Właściciele konsol Xbox One i PlayStation 4 również otrzymają dedykowane im wersje Ancestors: The Humankind Odyssey, ale będą musieli poczekać nieco dłużej - do grudnia.

Ancestors: The Humankind Odyssey zwiastun premierowy

Ancestors: The Humankind Odyssey to pierwsza gra studia Panache Digital Games. Nad pracami czuwa Patrice Désilets, który swojego czasu był w zespołach odpowiadających za pierwsze odsłony serii Assassin’s Creed.

Źródło: Private Division

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Fonzi29
    0
    Temat interesujący, jednak w tej dżungli wg mnie jest za mało roślinności.