• benchmark.pl
 • Nestle potwierdza październikową premierę systemu Google Android 4.4 KitKat

Nestle potwierdza październikową premierę systemu Google Android 4.4 KitKat

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza mobilnego wersja systemu Google Android zadebiutuje już w październiku bieżącego roku.

Android KitKat

Niedawno zapowiedziana została najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego Google Android oznaczona numerkiem 4.4 i nazwą KitKat. Nieco później w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby firma zamierzała zorganizować 14 października konferencję, na której zaprezentowane miałoby zostać to właśnie oprogramowanie. Jak się okazuje – faktycznie tak może być.

Otóż będąca teraz partnerem Google firma Nestle na swoim oficjalnym fanpage’u poświęconym batonikom KitKat w serwisie Facebook, odpowiadając na jedno z pytań użytkowników, jednoznacznie potwierdziła październikową premierę nowej wersji systemu, pisząc: „Android 4.4 KIT KAT będzie dostępny w październiku”. 

Podczas tej konferencji – jeśli faktycznie się odbędzie – powinniśmy także być świadkami prezentacji smartfona Google Nexus 5. Ten miałby być właśnie pierwszym urządzeniem pracującym pod kontrolą systemu Google Android 4.4 KitKat. Cóż – pozostaje już tylko czekać na oficjalne potwierdzenie firmy Google.

Android KitKat październik

Źródło: T3, Facebook

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eryk1310
  9
  a ja dalej lece na symbianie :)
  • avatar
   Michur
   1
   ślepej pogoni za cyferkami ciąg dalszy.....
   • avatar
    Michur
    1
    Tam dla przypomnienia to Nestle sponsorowało trzecią rzesze
    • avatar
     michael85
     1
     "Słodkie" nazwy kolejnych wydań Androida przypadły mi do gustu. Nie znoszę jednak firmy Nestle i szkoda że akurat firmy tej produkty reprezentują nowe wcielenia systemu.

     Dla niewtajemniczonych przypomnę że terroryści z NESTLE chcieli sprywatyzować zasoby wody pitnej!!! To nie pomyłka. Chcieli przejąć kontrolę na zasobami wody. Oświadczał to kilkukrotnie ich prezes i do tego stopnia był bezczelny że twierdził iż to w interesie ludzkości.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      kuźwa, dlaczego robią to w taki sposób, a nie wspierają starszych telefonów!!! Dlaczego nie ma kompatybilności wstecznej:/ co to za pomysły, że stary roczny telefon jest już do niczego i kto tu zaśmieca środowisko?
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       I kto powiedział że telefon ze starym androidem się do niczego nie nadaje? Swoją drogą jak bardzo chcesz to poszukaj nieoficjalnej aktualizacji systemu dla swojego telefonu.