• benchmark.pl
 • Nestle potwierdza październikową premierę systemu Google Android 4.4 KitKat

Nestle potwierdza październikową premierę systemu Google Android 4.4 KitKat

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza mobilnego wersja systemu Google Android zadebiutuje już w październiku bieżącego roku.

Android KitKat

Niedawno zapowiedziana została najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego Google Android oznaczona numerkiem 4.4 i nazwą KitKat. Nieco później w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby firma zamierzała zorganizować 14 października konferencję, na której zaprezentowane miałoby zostać to właśnie oprogramowanie. Jak się okazuje – faktycznie tak może być.

Otóż będąca teraz partnerem Google firma Nestle na swoim oficjalnym fanpage’u poświęconym batonikom KitKat w serwisie Facebook, odpowiadając na jedno z pytań użytkowników, jednoznacznie potwierdziła październikową premierę nowej wersji systemu, pisząc: „Android 4.4 KIT KAT będzie dostępny w październiku”. 

Podczas tej konferencji – jeśli faktycznie się odbędzie – powinniśmy także być świadkami prezentacji smartfona Google Nexus 5. Ten miałby być właśnie pierwszym urządzeniem pracującym pod kontrolą systemu Google Android 4.4 KitKat. Cóż – pozostaje już tylko czekać na oficjalne potwierdzenie firmy Google.

Android KitKat październik

Źródło: T3, Facebook

Komentarze

22
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  eryk1310
  9
  a ja dalej lece na symbianie :)
  • avatar
   Michur
   1
   ślepej pogoni za cyferkami ciąg dalszy.....
   • avatar
    Michur
    1
    Tam dla przypomnienia to Nestle sponsorowało trzecią rzesze
    • avatar
     michael85
     1
     "Słodkie" nazwy kolejnych wydań Androida przypadły mi do gustu. Nie znoszę jednak firmy Nestle i szkoda że akurat firmy tej produkty reprezentują nowe wcielenia systemu.

     Dla niewtajemniczonych przypomnę że terroryści z NESTLE chcieli sprywatyzować zasoby wody pitnej!!! To nie pomyłka. Chcieli przejąć kontrolę na zasobami wody. Oświadczał to kilkukrotnie ich prezes i do tego stopnia był bezczelny że twierdził iż to w interesie ludzkości.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      kuźwa, dlaczego robią to w taki sposób, a nie wspierają starszych telefonów!!! Dlaczego nie ma kompatybilności wstecznej:/ co to za pomysły, że stary roczny telefon jest już do niczego i kto tu zaśmieca środowisko?
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       I kto powiedział że telefon ze starym androidem się do niczego nie nadaje? Swoją drogą jak bardzo chcesz to poszukaj nieoficjalnej aktualizacji systemu dla swojego telefonu.