Systemy operacyjne

Android 5.0 Lollipop dla Galaxy S5 pod koniec roku

przeczytasz w 1 min.

Android 5.0 Lollipop przynosi sporo zmian i dlatego też nie można dziwić się, że wielu użytkowników wyglądać będzie jak najszybszej aktualizacji.

Android 5.0 Lollipop system

Android 5.0 Lollipop przynosi względem poprzednika naprawdę sporo zmian i dlatego też nie można dziwić się, że wielu użytkowników wyglądać będzie jak najszybszej aktualizacji. Kiedy doczekają się jej właściciele flagowego smartfona Samsunga?

Ostatnio pojawiły się informacje, iż najnowsza wersja systemu z logo zielonego robota już w listopadzie trafić może na Galaxy Note 4. Jeśli sprawdzą się najnowsze doniesienia to właściciele Galaxy S5 poczekać będą musieli nieco dłużej.

Koreański producent wziął bowiem przykład z rodzimego rywala - LG, które zapowiedziało udostępnić aktualizację dla LG G3 przed końcem tego roku. Tak samo ma być w przypadku Galaxy S5, a więc trzeba będzie poczekać do grudnia.

Rzecz jasna pierwszy termin nie będzie dotyczył wszystkich regionów i można domyślać się, że w pierwszej kolejności aktualizacja pojawi się w Korei. Nie jest zatem wykluczone, że do Europy trafi ona dopiero w przyszłym roku.

Źródło: gsmarena, lifehacker

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rambostyle88
  2
  Wcale się nie zdziwię jeśli mój note 3(niebrandowany) dostanie androida 5.0 dopiero gdzieś za rok, a nie mam zamiaru kupować note 4.
  • avatar
   McGrizzly
   2
   Ja czekam, aż pojawi się na Nexusie 4 i mam nadzieję, że naprawią błędy z KitKat'a 4.4
   • avatar
    Dragonik
    0
    Zrobią tak że będzie strasznie chodził na S5 żeby S6 dobrze się sprzedał.
    • avatar
     .Alx.
     -6
     Najchętniej to by Androida 5.0 sprzedali razem z Galaxy S6 i gdyby nie LG, to pewnie tak by się stało !

     Mając zaplecze w postaci tysięcy doskonałych informatyków, aktualizację mogliby przygotować w ciągu kilku dni, no ale po co... Wiele osób stwierdzi na wiosnę, że nie ma sensu kupować nowego sprzętu, skoro stary ma taki sam system, a kilka MHz więcej im do szczęścia nie jest potrzebne.