Systemy operacyjne

Android O dla OnePlus 3 i OnePlus 3T w tym roku

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Właściciele smartfonów OnePlus 3 lub OnePlus 3T powinni być jednymi z pierwszych, którzy będą mogli cieszyć się z nowej wersji Androida.

Osoby, które zdecydowały się na zakup OnePlus 3 lub OnePlus 3T raczej nie żałują swojej decyzji. Nic nie powinno zmienić się w tej kwestii po informacjach, jakie producent przekazał w związku z planami dotyczącymi systemu Android O (Oatmeal Cookie?).

Już jakiś czas temu potwierdzone zostało, że obydwa modele otrzymają aktualizację. Producent nie był jednak w stanie podać chociażby przybliżonego terminu. Teraz wiemy nieco więcej, ponieważ potwierdzone zostało, iż nowa wersja systemu pojawi się na wymienionych smartfonach jeszcze w tym roku. Najpewniej będą to ostatnie tygodnie, ale mając na uwadze ogólną sytuację z aktualizacjami tego systemu mówić należy o optymistycznych doniesieniach.

Trudno dopuszczać do głowy scenariusz, iż chwilę wcześniej Android O nie zawita na najnowszego flagowca tego producenta, czyli OnePlus 5. Debiutuje on bowiem w sprzedaży mają Androida N (7.1) na pokładzie.

O najciekawszych funkcjach nowej wersji systemu pisaliśmy przy okazji jej pierwszej zapowiedzi. Obecnie trwają beta testy, premiera finalnej wersji odbędzie się jesienią.

Źródło: Android Central

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pószek okrószek
  -4
  Szczęściarze dostaną jednak upgrade-a! Dobra wasza. Ale nie cieszcie się za bardzo, bo jesteście królikami doświadczalnymi i beta testerami z tymi OnePlus.
 • avatar
  Tomonike
  0
  Jeżeli nie ma az takich różnic technicznych między OnePlus 3 a OnePlus 5 , to prawdopodobnie beta pojawi się na oba telefony jednocześnie i tak je wydadzą .