Filmy / seriale / VOD

Prezydent Andrzej Duda na planie hitu Apple TV+. Jak do tego doszło?

przeczytasz w 1 min.

Jak wspominaliśmy jakiś czas temu, 3. sezon świetnie przyjętego serialu Apple TV+ pt. “Fundacja” powstaje w Polsce. Korzystając z okazji, na planie produkcji zawitał nie kto inny, jak prezydent Andrzej Duda.

Prezydent Andrzej Duda na planie serialu Fundacja Apple TV+

3. sezon serialu “Fundacja” powstaje w kilku polskich lokalizacjach, w tym m.in. w słynnej, warszawskiej Świątyni Opatrzności Bożej. Prace w niej miały zakończyć się wczoraj, do kiedy to plan filmowy pozostawał częściowo zamknięty, reorganizując zwyczajowe funkcjonowanie kościoła. W zamian Apple zobowiązało się sfinansować modernizację infrastruktury energetycznej świątyni i – siłą rzeczy – zapewnić jej szerszą rozpoznawalność. 

Jak się okazuje, w okresie trwania zdjęć na planie pojawił się nietuzinkowy gość – Prezydent RP, Andrzej Duda. Podążając za relacją portalu naekranie.pl, podczas wizyty miał spotkać się z aktorami i oglądać scenografię Imperium Galaktycznego, nie kryjąc podziwu dla efektów poczynionych prac. Wszystko wskazuje więc na to, że również głowa państwa zalicza się do licznego grona fanów applowskiej produkcji.

Przypomnijmy, że na liście pozostałych, polskich lokalizacji, które zobaczymy w 3. sezonie serialu “Fundacja”, znalazły się także: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Historii Polski oraz miejscowość Izabelin.

Fundacja, sezon 3 – kiedy premiera w Apple TV+?

Brak oficjalnych informacji odnośnie do planowanej daty premiery 3. sezonu “Fundacji” w Apple TV+. Biorąc jednak pod uwagę aktualny etap prac, można podejrzewać, że zobaczymy go nie wcześniej niż w 2025 roku. 

Źródło: naekranie.pl, cowwilanowie.pl

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piomiq
  5
  benchpudelek.pl w formie. Pani "redaktor", chyba się w takich specjalizuje
  • avatar
   vacotivus
   2
   Jak Apple zrobi Pinokia, to będzie grał główną rolę.
   • avatar
    brudney
    1
    Pan długopis bawi się za nasze, odcinek 56798. Niezłe wakacje zafundowaliśmy jemu i jego niemej żonie. Szok.
    • avatar
     pawluto
     0
     Człowiek który oddał nas w ręce niemieckiego popychadła...
     Nie jest już moim prezydentem...
     • avatar
      małyKrzysio
      0
      Duda na imperatora!