Smartfony

Andy Rubin sugeruje, że jego smartfon również wpadać będzie w oko

przeczytasz w 1 min.

Essential Products Inc. ma w planach smartfona, którego ekran pozbawiony zostanie ramek.

Na początku roku pojawiły się informacje, iż Andy Rubin planuje powrócić na rynek mobilny. Ojciec systemu Google Android nie zdradzał dokładnie swoich planów, zasugerował jedynie, iż z nowym zespołem (Essential Products Inc.) pokusi się o topowego smartfona. Wygląda na to, że zaczyna się podgrzewanie atmosfery wokół opracowywanego projektu.

Andy Rubin opublikował bowiem na portalach społecznościowych pierwszą grafikę promującą nadchodzącego smartfona. Możecie oglądać ją na wstępie niniejszej publikacji i chociaż nie przedstawia ona urządzenia w pełnej krasie, dość jasno sugeruje, czego powinniśmy się spodziewać.

„Jestem naprawdę podekscytowany patrząc na to, jak wszystko się kształtuje. Nie mogę doczekać się momentu, w którym urządzenie zostanie oddane w ręce szerszego grona.”

W towarzyszącym postom opisie również na darmo szukać szczegółów. Grafika przywodzi jednak na myśl między innymi Xiaomi Mi Mix, gdzie zastosowano ekran pozbawiony ramek (przynajmniej bocznych i górnej). Tutaj powinno być podobnie. A może uda się pójść jeszcze dalej?

Czekamy na kolejne informacje, być może wkrótce dowiemy się czegoś o specyfikacji technicznej smartfona.

Źródło: theverge

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  luckan
  0
  Jak nie ma ramek, jak są! Chyba, że tylko ja je widzę na tym zdjęciu?

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login