Gry komputerowe

Anno 1800 ze zwiastunem premierowym - trwa otwarta beta

przeczytasz w 1 min.

Poza ujęciami ze świata gry możemy rzucić tu okiem na fragmenty opinii, jakie wystawiają branżowe portale. Premiera finalnej wersji gry już 16 kwietnia.

Bardzo prawdopodobne, iż fani strategii zacierają ręce na myśl o Anno 1800. Premiera zbliża się coraz większymi krokami, w związku z czym nie powinien dziwić najnowszy materiał wideo.

Twórcy zaprezentowali bowiem zwiastun premierowy. Poza ujęciami ze świata gry możemy rzucić tu okiem na fragmenty opinii, jakie wystawiają branżowe portale. Krótko mówiąc, są one świetne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie do naszego artykułu, w którym przedstawiliśmy wrażenia po zamkniętych beta testach.


Jeśli natomiast chcielibyście sami sprawdzić Anno 1800 to przypominamy, że obecnie trwa otwarta beta. Zainteresowani mogą rejestrować się za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Gdybyście zastanawiali się, czy Wasz komputer da sobie radę, wymagania sprzętowe Anno 1800 poznaliśmy wcześniej.

Premiera finalnej wersji gry już 16 kwietnia. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Doctor
    0
    Kampania zaczyna się niezbyt ciekawie... Że ma banalną fabułę i kiepski scenariusz to pominę, ale do tego znacznie spowalnia gameplay i ma elementy znacznie uprzykrzające życie. Dla kogoś zainteresowanego betą proponuję zacząć od gry swobodnej, bo opisany przeze mnie tryb po prostu tyłka nie urywa. A co gorsza, urywa się na 2 rozdziale, resztę można sobie dograć dopiero po premierze.