Gry na konsole

Tak wygląda zabawa w AO Tennis

przeczytasz w 1 min.

Twórcy ze studia Big Ant zaprezentowali niezbyt długi, bo 3-minutowy zapis rozgrywki, który pozwala rzucić okiem na to jak wygląda zabawa w grze AO Tennis. Film przedstawia wirtualny pojedynek Rafaela Nadala z Kevinem Andersonem.

Big Ant Studios zapowiada, że AO Tennis będzie „najbardziej zaawansowaną grą poświęconą tej dyscyplinie”. Aby zachęcić graczy ekipa zaprezentowała fragment rozgrywki. Czy zachęca? Cóż, to zależy.

Z jednej strony animacje nie są zbyt imponujące (choć trzeba też przyznać, że nie odrzucają). Z drugiej jednak sama rozgrywka wygląda dość solidnie. Zabawa polega na wybraniu odpowiedniego punktu na korcie, w który chcemy posłać piłkę, na ustaleniu mocy, a następnie wykonaniu uderzenia w najlepszym momencie. 

Tak krótki, 3-minutowy zapis rozgrywki to za mało, by wróżyć, czy AO Tennis będzie dobrą grą, ale zdecydowanie ma potencjał. Wszystko stanie się jasne już jutro, kiedy to gra trafi do sprzedaży w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One. Tymczasem rzućcie okiem, jeśli macie ochotę…

AO Tennis – krótki gameplay

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  wygląda to słabo. do tego mają gdzieś opinie graczy skoro wyłączyli możliwość komentowania na yt.. szkoda
  • avatar
   Telemans
   2
   Niestety wygląda to słabo. Dużo słabiej niż w Top Spin 4 wydanym w 2011 roku...