Gry

Apex Legends błyskawicznie dobiło do 50 mln graczy

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Oferujące zmagania battle royale, Apex Legends zjednuje sobie kolejnych sympatyków. 50 mln graczy to wynik godny pochwały tym bardziej, że osiągnięty w zaledwie miesiąc.

Mogłoby się wydawać, że wypromowanie nowej marki na rynku gier jest trudnym zadaniem. Okazuje się jednak, że EA oraz Respawn Entertainment nie będą miały z tym problemu. Apex Legends zaliczyło rewelacyjny debiut.

Twórcy pochwalili się właśnie, że rozgrywkę sprawdziło tutaj już 50 mln graczy. To wynik godny pochwały tym bardziej, że osiągnięty w zaledwie miesiąc. Co więcej, premiera Apex Legends była sporą niespodzianką, wcześniej o tym tytule nie mówiono.

Na okoliczność omawianego wyniku przygotowano krótki materiał wideo. Za jego pośrednictwem ujawniono kilka statystyk wygenerowanych przez graczy, wszystko w towarzystwie fragmentów rywalizacji.


Przypomnijmy, że gra Apex Legends dostępna jest za darmo na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zabawa koncentruje się tutaj na rozgrywce battle royale.

Twórcy zapowiadają, iż można oczekiwać wielu nowości, które będą systematycznie trafiać do gry. Sądząc po tak rewelacyjnym debiucie sugestie o zdetronizowaniu Fortnite z tronu gier battle royale nie muszą brzmieć jak mrzonka.

Źródło: Apex Legends

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  musslik
  3
  Męczą mnie te battle royale... Niech coś rzucą z dobrą fabułą dla odmiany :D
 • avatar
  levusek1992
  3
  Fajna gierka, dobrze zoptymalizowana, z najlepszymi i nowymi pomysłami BattleRoyale. Ze znajomymi przeskoczyliśmy z PUBGa i RoE na Apexa i zabawa jest świetna. Dla nowego gracza może być trochę trudna i nie zrozumiała.
 • avatar
  nevermind
  -1
  W PubG grałem tylko w wersję mobilną, Fortnite mnie nie przekonał pomimo kilku podejść a w Apexa grywam od czasu do czasu więc chyba nie jest tak źle. Kwestia gustu co komu bardziej przypasuje.
 • avatar
  sebmania
  -2
  Mam jeszcze Phenon II wiec nie mogę grać nawet ;/
 • avatar
  Konto usunięte
  -8
  Niech się pochwalą ilością graczy w tym samym momencie, a nie ile grę sprawdziło. To są dwie, kompletnie różne statystyki.
 • avatar
  verixon
  0
  Zapraszam serdecznie na nasz serwer discord gdzie znajdziecie ludzi do wspólnej zabawy!
  https://discord.gg/WGew5t9

  Oprócz tego zapraszam na naszego facebook'a gdzie odbywa się konkurs i do zgarnięcia jest origin card o wartości 50 zł!
  https://www.facebook.com/strefaapex/