Technologie i Firma

Aplikacja dla zakupowych patriotów - WspieramRynek.pl

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli zależy wam na tym, by kupować polskie produkty i tym samym wspierać polską gospodarkę, to aplikacja WspieramRynek.pl powinna się wam spodobać.

Chcecie kupować produkty dobre, bo polskie? Aplikacja WspieramRynek.pl jest zatem czymś dla was. Na czym konkretnie polega jej działanie i kto może z niej skorzystać?

Aplikacja WspieramRynek.pl umożliwia szybkie sprawdzenie, czy interesujący nas produkt został wyprodukowany w Polsce i czy jego zakup bardziej wesprze naszą gospodarkę, czy też nasze pieniądze trafią do zagranicznego przedsiębiorstwa.. W przypadku tej drugiej opcji program zaproponuje również alternatywny, rodzimy produkt, który pozwoli zainwestować ciężko zarobione pieniądze w rozwój polskiego przemysłu.

Jak to działa? Wszystko, co trzeba zrobić, to zeskanować kod kreskowy konkretnego produktu. W tym celu należy mieć jeszcze smartfona. Wcale nie musi to być nowe urządzenie – wystarczy takie, które ma system Android w wersji 2.3.3 (lub nowszej). Ewentualnie można również wpisać kod ręcznie.

WspieramRynek screen

Aplikacja WspieramRynek.pl jest najbardziej aktualna, ale dostępna wyłącznie na Androida. Polecamy również podobne aplikacje multiplatformowe – Pola (na Androida, iOS i Windows) oraz Polskie Marki (Android i iOS). Podczas zakupów w domu sprawdzi się natomiast serwis internetowy WspieramRozwoj.pl.

Źródło: Google Play, inf. własna

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  5
  Hmm.. to ja poproszę PC z Polskim CPU oraz GPU. HDD też by się przydał ;)
  • avatar
   Marucins
   4
   Moje zdanie jest takie. Mam gdzieś co skąd jest o ile skład jasno sugeruje że ten produkt jest zdrowszy i zawiera mniej chemii.
   Idąc dalej mam w d. cwanych Januszy, którzy po najniższych kosztach produkują "jedzenie".
   • avatar
    behemot
    3
    Z ciekawości przeskanowałem ostanio rzeczy które kupuję aplikacją „Pola” i tylko jednego produktu brakowało w bazie. W przypadku opisywanej aplikacji moją wątpliwość budzi proponowanie marek zamiast podawania wyłącznie suchych faktów.

    Pytanie też, na ile dokładne i aktualne są wszystkie produkty dostępne w bazie. Liczba osób zaangażowanych w Pole sugeruje, że w przypadku tej aplikacji może być z tym lepiej. Fajnie by było, gdyby była jedna, prężnie działająca społeczność skupiona wokół jednej apki zamiast dwóch i więcej.

    • avatar
     Konto usunięte
     3
     Dobrze, że są takie aplikacje. Chcesz by Polska się rozwijała wspieraj Polskie produkty. Niestety masa u nas różnych malkontentów, którzy mają w nosie wszytko, a potem marudzą jak jest źle, pamiętaj ty też masz na to wpływ
     • avatar
      carbo888
      -2
      Kupowanie produktów Polskich nie ma znaczenia dla ogólnego stanu państwa, to tak jak przerzucać piasek w jednym wiadrze z kąta w kąt. Nie oznacza to, że nie masz robić zakupów od Polskich producentów, po prostu czy kupisz czy nie i tak to nic nie zmieni.
      • avatar
       Konto usunięte
       -7
       Dla tych patriotow, ktorzy wyjechali do UK parcowac na budowach czy do Niemiec zrywac szparagi?