• benchmark.pl
 • Gry
 • Apple Arcade nową usługą dla graczy, nie tylko mobilnych
Gry

Apple Arcade nową usługą dla graczy, nie tylko mobilnych

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Decydując się na opłacanie abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do określonego katalogu gier. Poznajcie Apple Arcade.

Na dzisiejszej konferencji Apple mieliśmy poznać kilka nowości. Tak też się stało, a zgodnie z przewidywaniami producent nie skupiał się na sprzęcie, ale na szeroko pojętym oprogramowaniu. Zapowiedziano między innymi Apple Arcade.

Apple Arcade

To zupełnie nowa usługa w ofercie producenta, ale jej założenia nikogo nie zaskoczą. Decydując się na opłacanie abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do określonego katalogu gier. Na ten moment wspomina się o 100 tytułach, które oferowane będą na Apple iOS oraz Mac OS, ponieważ Apple Arcade przygotowywane jest z myślą nie tylko o mobilnych, ale również o stacjonarnych sprzętach Apple.

Z racji opłacanego abonamentu użytkownicy nie będą musieli obawiać się reklam czy dodatkowych kosztów w aplikacjach. Przewidywana jest możliwość zabawy w trybie offline, a także przełączanie się podczas rozgrywki pomiędzy sprzętami Apple. Można będzie zatem rozpocząć zabawę trzymając w dłoniach iPhone'a, a dokończyć zasiadając przed Apple TV.

Apple Arcade kiedy premiera

Zainteresowani? Start Apple Arcade planowany jest na tegoroczną jesień. Usługa wystartuje w 150 krajach, także w Polsce. Ceny abonamentu poznamy w późniejszym czasie.


Źródło: apple

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Doctor
  A podobno Apple nie jest do grania. :^)
 • avatar
  kero8
  Sto gier to połowa tego co mam na steamie. Nie mogli tego ogarnąć w ramach Apple Store tylko oddzielna usługa? Powodzenia