Gry

Apple Arcade nową usługą dla graczy, nie tylko mobilnych

przeczytasz w 1 min.

Decydując się na opłacanie abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do określonego katalogu gier. Poznajcie Apple Arcade.

Na dzisiejszej konferencji Apple mieliśmy poznać kilka nowości. Tak też się stało, a zgodnie z przewidywaniami producent nie skupiał się na sprzęcie, ale na szeroko pojętym oprogramowaniu. Zapowiedziano między innymi Apple Arcade.

Apple Arcade

To zupełnie nowa usługa w ofercie producenta, ale jej założenia nikogo nie zaskoczą. Decydując się na opłacanie abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do określonego katalogu gier. Na ten moment wspomina się o 100 tytułach, które oferowane będą na Apple iOS oraz Mac OS, ponieważ Apple Arcade przygotowywane jest z myślą nie tylko o mobilnych, ale również o stacjonarnych sprzętach Apple.

Z racji opłacanego abonamentu użytkownicy nie będą musieli obawiać się reklam czy dodatkowych kosztów w aplikacjach. Przewidywana jest możliwość zabawy w trybie offline, a także przełączanie się podczas rozgrywki pomiędzy sprzętami Apple. Można będzie zatem rozpocząć zabawę trzymając w dłoniach iPhone'a, a dokończyć zasiadając przed Apple TV.

Apple Arcade kiedy premiera

Zainteresowani? Start Apple Arcade planowany jest na tegoroczną jesień. Usługa wystartuje w 150 krajach, także w Polsce. Ceny abonamentu poznamy w późniejszym czasie.


Źródło: apple

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Doctor
  0
  A podobno Apple nie jest do grania. :^)
  • avatar
   kero8
   0
   Sto gier to połowa tego co mam na steamie. Nie mogli tego ogarnąć w ramach Apple Store tylko oddzielna usługa? Powodzenia