Mobile

Apple iPad 5 z czytnikiem linii papilarnych?

przeczytasz w 1 min.

Naturalnym krokiem ze strony Apple wydaje się być wykorzystanie w modelu iPad 5 kilku rozwiązań, które znalazły się w smartfonie iPhone 5S.

Apple iPad 5 tablet czytnik linii papilarnych

Apple zaprezentowało w ostatnim czasie nie tylko nową wersję systemu iOS 7, ale wprowadziło również do sprzedaży dwa nowe smartfony. Nie oznacza to jednak, że do końca roku nie pojawią się już żadne nowości sygnowane logo nadgryzionego jabłka.

Teraz wyglądać trzeba jednak większego urządzenia, a konkretnie tabletu. Naturalnym krokiem ze strony Apple wydaje się być wykorzystanie w modelu iPad 5 kilku rozwiązań, które znalazły się w smartfonie iPhone 5S. Większość obserwatorów spodziewa się zatem 64-bitowego procesora Apple A7, ale nie można wykluczyć tego, że użytkownicy otrzymają tutaj również czytnik linii papilarnych.

Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam obszerną galerię z iPadem 5, a dokładniej z jego obudową, w roli głównej. Okazuje się, że niektórzy mający do niej dostęp postanowili wykorzystać ją znacznie lepiej niż Ci, którzy poprzestali na opublikowaniu zdjęć.

Okazuje się, że otwór na przednim panelu obudowy nowego modelu nie jest wystarczający dla przycisku HOME z poprzednika. Idealnie nadaje się za to do tego, by zamontować w nim tenże przycisk, ale pochodzący już z nowego iPhone'a i wyposażony w czytnik linii papilarnych.


Naturalnie nie daje nam to pewności co do tego, że iPad 5 oferować będzie tego typu funkcjonalność. Jest to jednak kolejny powód do tego, by można było przypuszczać, że tak rzeczywiście się stanie.

Źródło: vr-zone

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Widać nie wystarczy już inwigilacja stron które odwiedzasz, aplikacji które instalujesz, czytanie twoich maili, smsów, mmsów, zdjęc które robisz i zapisujesz we wszelkich usługach online, notatek które robisz, listy kontaktów...kartoteki (pod nazwą Facebook) którą sam sobie założyłeś i którą sam sobie prowadzisz / aktualizujesz na bieżąco i to ZA DARMO , podając możliwie jak najwięcej informacji o sobie, swoim życiu, pracy, wykształceniu, rodzinie, znajomych i tego gdzie aktualnie przebywasz... teraz chcą jeszcze twoje odciski palców :D

  są chętni?
  • avatar
   vegasnight9
   0
   Czytniki lini papilarnych to przyszłość jeśli chodzi o autoryzację dostępu do wszelkich usług/urządzeń. Wygoda, szybkość i bezpieczeństwo. Prawdopodobieństwo powtórzenia się odcisków palca różnych ludzi jest jak 1 do 7mld czyli 500 razy mniejsze niż trafienie szóstki w Lotka. Mówiąc wprost niemożliwe.
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Skaner teczowki oka ipad 6. Moge dla nich pracowac i wymyslac im takie bzdury na codzien.
    • avatar
     Dragonik
     -1
     Ipad 7 skaner moczu Ipad 8 skaner sraczki
     • avatar
      webmaniack
      -12
      CO W TYM TAKIEGO FAJNEGO?!

      Po raz kolejny benchmark dostaje karnego k... minusa za dodawanie bzdurnych aktualności, jakby to był fanpage apple na facebooku.