Smartfony

Koncept smartfona Apple iPhone z ekranem 5,7"

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Co byłoby, gdyby gigant z Cupertino zdecydował się odpowiedzieć np. na Samsunga Galaxy Note III?

Apple iPhone z ekranem 5,7 cala

Nowy iPhone coraz bliżej. Wiele osób ciekawych jest tego, czy Apple będzie w stanie czymkolwiek zaskoczyć i odpowiedzieć konkurencji, która co chwilę wprowadza do sprzedaży najróżniejsze smartfony.

Słowo najróżniejsze może zostać wprawdzie przez niektórych uznane za niewłaściwie, ale prawdą jest, że niemal każdy z producentów stara się mieć w swojej ofercie smartfony o różnej wielkości. Flagowe modele charakteryzują się 5" wyświetlaczami, ale na popularności zyskują jeszcze większe modele, określane już mianem phabletów.

Apple dość konsekwentnie trzyma się natomiast upodobanych sobie gabarytów i jeśli mówi się o odejściu od nich, to jedynie z perspektywą wydania obok flagowca mniejszego modelu. Co byłoby jednak, gdyby gigant z Cupertino zdecydował się odpowiedzieć np. na Samsunga Galaxy Note III?

Na to pytanie odpowiedzieć postanowili projektanci z T3, którzy przygotowali koncept iPhone'a z ekranem o przekątnej 5,7". Jak wyglądałoby takie urządzenie? Odpowiedź znajdziecie w poniższym materiale.


Źródło: vr-zone

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tridefy
  20
  Jobs się w grobie przewraca.
 • avatar
  malyedgar
  -1
  Koncept-sroncept ... pokazać go!
 • avatar
  CyckoNos
  -1
  Producenci - róbcie większe smartfony! 5,7 nie wystarcza, lepiej coś koło 8-10 cali! wtedy idealnie telefon zmieści się w kieszeni.
  Potencjalni klienci - czemu powiedzcie czemu dajecie producentom zarabiać na takich bezużytecznych bajerach! obawiam się iż niebawem nie znajdę dla siebie odpowiedniego telefonu bo to wszystko idzie w złą stronę... albo zacznę produkować plecaki dla smartfonów.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Nie prezentuje się to źle jednak moim zdaniem Apple od czasu śmierci Jobsa jest cały czas do tyłu za konkurencją zamiast ją wyprzedać, jak było kiedyś. Wygląd jest ogółem zerżnięty z HTC One, no może poza przyciskami. Poza tym znając Apple to cena w Polsce będzie na tyle powalająca, że przeciętny obywatel nie będzie się w stanie wyposażyć w taki telefon :/.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Myślę, że nie powinni poprzestawać na 5,7 cala! Do tego niech dodadzą futerał z klapką, co by ludzie mogli cali się za nim schować. Dzisiejsze futerały zasłaniające pół twarzy wspólnie z 5,7 calowymi cegłami - telefonami są zdecydowanie za małe.
 • avatar
  KamilSTI
  -5
  Ja osobiście używam iP5 i jestem z niego bardzo zadowolony ale jak widzę kogoś z Galaxy s3 to zadaje sobie pytanie czemu apple nie zrobi też takiego wyświetlacza :(
 • avatar
  WiechoB
  0
  Klapka futerału w 10" tableto-fonie otwierana do góry, mogła by służyć jako parasol albo można by zamontować tam baterie słoneczne ;-)