Smartfony

Zdjęcie i prawdopodobne ceny taniego iPhone'a

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Coraz więcej wskazuje na to, że Apple rzeczywiście zdecyduje się na premierę nie tylko iPhone'a 5S, ale również modelu mniejszego.

iPhone zdjęcie i prawdopodobne ceny budżetowego modelu

Coraz więcej wskazuje na to, że Apple rzeczywiście zdecyduje się na premierę nie tylko iPhone'a 5S, ale również modelu mniejszego i tym samym tańszego, po którego, w domyśle producenta, sięgnąć będą mogły osoby z nieco mniej zasobnym portfelem. Czy rzeczywiście?

Według najnowszych pogłosek, budżetowy iPhone dostępny będzie w pięciu kolorach - czerwonym, żółtym, białym, niebieskim i zielonym. Wcześniejsze doniesienia o cenie poniżej 100 dolarów można chyba jednak włożyć między bajki, bo wygląda na to, że smartfon kosztował będzie 349, 449 lub 549 dolarów, w zależności od wersji z 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. Czy zatem określanie urządzenia mianem budżetowego jest tutaj na miejscu?

Specyfikacja owego modelu pozostaje sporą tajemnicą, ale sugeruje się teraz, że nie będzie ona wcale taka słaba i dorównywać ma iPhone'owi obecnej generacji. Jak zatem wyglądać będą parametry iPhone'a 5S?

Również tutaj wciąż nie ma zbyt wielu informacji, ale ostatnio pojawiły się przecieki sugerujące, że producent zdecyduje się m.in. na 4" ekran o rozdzielczości 1136 x 640 pikseli, 2 GB RAM, kamerę 12 Mpix i łączność LTE.

Prawdopodobnie obydwa modele zostaną zaprezentowane już we wrześniu.

Źródło: gsmarena

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jeśli te modele się różnią tylko pamięcią to słono sobie liczą za te GB.
 • avatar
  Nie jestem przesądny ale tani markowy sprzęt nie wróży najczęściej nic dobrego, ale poczekamy zobaczymy z tej garstki specyfikacji widać że dobrze się prezentuje
 • avatar
  hehe iPhone nano :) ciekawe jaka będzie finalna jakość tego produktu bo na tym zdjęciu wygląda to strasznie plastikowo i tandetnie ale Samsung Galaxy S3 na zdjęciach też sprawiał wrażenie tandetnej plastikowej zabawki a ręku już leży trochę inaczej (to odczucie jest trochę mniejsze).
 • avatar
  "2 GB of RAM"

  Wiem, czepiam się :)
 • avatar
  ee tam, przesadzasz, od 3 lat mam HTC Wildfire i oprócz drobnych mankamentów i małej ilości pamięci w tel nie mam zastrzeżeń