Laptopy

Problemy z laptopem MacBook Air 2018 - Apple utrzymuje sprawę w tajemnicy

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawiły się informacje o problemach z nowym modelem MacBook Air. Usterka ma dotyczyć niewielkiej liczby urządzeń, ale producent oficjalnie nie potwierdził doniesień.

Ostatnie miesiące nie należą do najłatwiejszych dla firmy Apple, a media donoszą o kolejnych problemach z laptopami amerykańskiego giganta. Tym razem usterka pojawiła się w modelu MacBook Air.

Jak podaje serwis 9to5mac, problem ma dotyczyć płyty głównej w 13-calowym modelu MacBook Air z 2018 roku – dokumenty producenta wskazują na problemy z mocą, ale nie wyjaśniają o co tak dokładnie może chodzić (być może o problemy z uruchomieniem nowego urządzenia, na co ostatnio wskazywała część użytkowników forum Apple).

Problem ma dotyczyć niewielkiej partii urządzeń, aczkolwiek producent oficjalnie nie potwierdził doniesień o usterce na platformie Programu wymiany i przedłużenia okresu serwisowego. Użytkownicy felernych sztuk podobno mają być informowani o usterce pocztą elektroniczną. Z bezpłatnej naprawy będzie można skorzystać przez 4 lata, niezależnie od dostępnej gwarancji na sprzęt.

Źródło: 9to5mac

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pablo11
  2
  Bo to pewnie kolejny bajer, a nie tam jakiś problem. No chyba, że to dywersja w fabryce Tajwańskiego Foxconnu znajdującej się w Shenzen w Chinach, gdzie składany i częściowo produkowany jest cały sprzęt Apple. Płyty główne są pewnie produkowane na miejscu w Shenzen.
  • avatar
   dziobolek
   1
   Chcesz poznać małe "conieco"???
   Wpisz na Y hasło Louis Rossmann.
   Miłego oglądania.
   • avatar
    MIKU_FIKU
    0
    Owce i tak zamówią nowy model. Do tego jeszcze powiędzą, że nigdy nie mieli żadnego problemu...
    • avatar
     kitamo
     0
     Jesli sprawa dotyczy niewielkiej partii urządzen to nie ma nawet co sie nad tym rozwodzic i zastanawiac. Program wymiany płyt głownych i tyle w temacie.
     Zdarza sie cos takiego wszedzie.
     • avatar
      MIKU_FIKU
      -1
      Owce i tak zamówią nowy model. Do tego jeszcze powiędzą, że nigdy nie mieli żadnego problemu...