Technologie i Firma

Twórz aplikacje na Androida i zarabiaj na swoich projektach

przeczytasz w 2 min.

Chcesz tworzyć aplikacje na Androida, ale żaden z Ciebie programista? Teraz to nie problem. Dzięki AppSky również laik może stworzyć własną aplikację.

AppSky

Od kiedy pamiętasz, myślisz o stworzeniu swojej własnej aplikacji na Androida, która będzie innowacyjna i podbije rynek, a jedynym czynnikiem powstrzymującym Cię od stania się nowym Stevem Jobsem w mobilnym świecie jest całkowity brak umiejętności programistycznych? Kiedyś może faktycznie był to problem, ale od stycznia nawet największy laik będzie mógł stworzyć swoją własną aplikację z platformą AppSky.

- Ideą systemu jest umożliwienie każdemu użytkownikowi, bez względu na poziom wiedzy technicznej, stworzenia swojej własnej aplikacji mobilnej - mówi Paweł Długosz, pomysłodawca AppSky. - Tworząc AppSky obeszliśmy konieczność tworzenia aplikacji w języku dedykowanym systemowi Android. Inspiracją do tego projektu było rozczarowanie oprogramowaniem napisanym w amerykańskim MIT (Massachusetts Institute of Technology). Było tak skomplikowane, że przeciętna osoba nie mogła z niego skorzystać.

Rewolucja w tworzeniu aplikacji?

AppSky to platforma internetowa pozwalająca na łatwe i szybkie tworzenie aplikacji na system Google Android. Adresowana jest do dwóch grup odbiorców. Pierwszą stanowią twórcy aplikacji, którzy chcą obniżyć koszty i przyspieszyć realizację zleceń, drugą zaś amatorzy, zwykli użytkownicy, którzy chcieliby stworzyć swoją autorską aplikację mobilną. Platforma wystartuje w styczniu przyszłego roku, na czym zaś będzie polegała jej innowacyjność?

AppSky - przykładowa aplikacja

AppSky pozwoli na tworzenie aplikacji z gotowych elementów składowych, do którego niepotrzebna będzie wiedza programistyczna. Każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z kilkudziesięciu dostępnych w systemie szablonów oraz opcji edycji kolorów, grafik, kroju czcionek i innych zmiennych.

Platforma umożliwi dobieranie funkcji wedle własnego uznania i tworzenie aplikacji kompletnie od podstaw. Każdorazowo, przy odpowiedniej dozie pomysłowości, efektem końcowym ma być program, który wyglądał i działał będzie, jak przystało na profesjonalne rozwiązanie, stworzone przez doświadczonych programistów.

Według twórców platformy, tworzenie najprostszych aplikacji w ich systemie ma być na tyle łatwe, że nawet dzieci będą w stanie to zrobić. Co ważne, jest w tym przekonaniu pewna konsekwencja, gdyż AppSky ma zostać udostępnione szkołom i instytucjom oświatowym za darmo, co może zachęcić nauczycieli do większego zaangażowania w przekazywanie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych swoim uczniom, co pomoże im odnaleźć się w świecie zdominowanym przez technologie.

aplikacje na Andoida

Twórz i zarabiaj

Debiutująca w styczniu platforma powinna ucieszyć entuzjastów zastosowania technologii mobilnych w marketingu oraz handlu, a także zarabiania na swojej twórczej pracy. Dlaczego? Otóż, użytkownicy posiadać będą prawa do tworzonych przez siebie aplikacji. Będą mogli publikować je we własnych serwisach internetowych oraz sprzedawać w Google Play, a tym samym zarabiać na  dodawanych do nich reklamach.

Dostęp do systemu będzie płatny, ale twórcy obiecują zaoferowanie zróżnicowanych typów dostępu, zależnych od liczby aplikacji, które dany użytkownik będzie chciał stworzyć oraz sprzedawać. Najniższy abonament obowiązywać ma na kwotę 240 zł netto rocznie i pozwolić na stworzenie oraz zarabianie na jednej aplikacji. Gwoli przypomnienia, szkoły i instytucje oświatowe będą korzystały z systemu nieodpłatnie.

Źródło: PR consultants

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snack3rS7X
  0
  Ale żydki abonamentami chcą ludzi przywiązać, rozumiem tworzyć takie aplikacje hobbystycznie ale takie coś sprzedawać? Obym nigdy nie musiał z niczego takiego korzystać...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   He, he, najlepiej wszystko za darmo. Tylko w normalnym swiecie tak nie ma.

   Jesli bedzie tak proste jak mowia, to ma duze szanse powodzenia.
   • avatar
    baca130
    0
    Nie ma to jak Eclipse
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Whaff jest to aplikacja na smartfony, którą pobieramy z sklepu Play. Po zalogowaniu robimy różne zadania (głównie pobieranie gier z marketu,oglądanie filmów i zdjęć) za które dostajemy pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty możemy za te pieniądze doładować steama, paypala itp.

     INSTRUKACJA :
     1.Pobiermay whaff rewards na telefon .
     2.Logujemy sie przez fb.
     3.W prostokątne okienko po kliknięciu zaloguj przez fb wpisujemy kod : ET51427 dostaniemy na start 0.30 $
     4.Robimy zadania i zbieramy $.
     5.Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty doladowywujemy stama,payapala ipt. (payout)
     6.Powodzenia!Sa wypłacalni na 100% oto dowód wypłaty.