Mobile

Archos zaprezentuje tani SmartWatch na targach CES

przeczytasz w 1 min.

Będzie to chyba najtańsze tego typu urządzenie, ponieważ jego cena wynosić powinna około 80 dolarów.

Archos SmartWatch zapowiedź

Nowy dzień, kolejny SmartWatch zapowiedziany. Okazuje się, że lansowany przez wielu producentów sprzętu mobilnego gadżet przeznaczony na nasze nadgarstki wdał w oko również firmie Archos.

Ta jednak nie zamierza ścigać się chociażby z Samsungiem i dlatego też urządzenie, jakie wprowadzi na rynek nie powinno rzucać się w oczy ani ze względu na wymyślny wygląd, ani szczególnie dużą ilość funkcji. Czy już teraz oznacza to, że gadżet ten będzie mało atrakcyjny?

Raczej nie, ponieważ producent obiecuje zapewnić tutaj wszystkie najważniejsze elementy, dzięki którym urządzenie spokojnie wpisze się w definicję inteligentnego zegarka. Poza tym powinno mieć ono dwa dość istotne plusy.

Po pierwsze, SmartWatch ma być przygotowany do współpracy ze smartfonami z dwoma systemami - Android oraz iOS. Po drugie, będzie to chyba najtańsze tego typu urządzenie, ponieważ jego cena wynosić powinna około 80 dolarów.

Oficjalna premiera zapowiedzianego urządzenia odbędzie się na targach CES 2014. Już wkrótce poznamy zatem zdecydowanie więcej szczegółów.

Źródło: techradar

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Czasem sobie myślę, że fantazje producentów są jakimś odrębnym uniwersum. Wzajemnie kółko adoracji, a my, konsumenci zastanawiamy się (patrząc na tę szopkę z boku) o co chodzi... Pomysły im się skończyły, że tak uprali się na ten niepotrzebny nikomu gadżet?