Chłodzenie

Arctic Cooling Freezer XTREME dla Phenom'ów II oraz Core i7

przeczytasz w 1 min.

Firma Arctic Cooling wprowadza do sprzedaży drugą rewizję coolera Freezer XTREME. Cooler będzie można montować na wszystkich popularnych podstawkach. 

Cooler jest kompatybilny z podstawkami AM2, AM2+, AM3 oraz LGA 775, LGA 1156 oraz LGA 1366. Z tego wynika, że będziemy mogli tym coolerem chłodzić starsze jak i najnowsze procesory takie jak Phenom II lub Core i5 / i7.  

Wymiary chłodzenia wynoszą 30 x 100 x 131 mm a waga jest równa 608g. Cooler posiada cztery rurki Heat-Pipe, które zabierają ciepło z miedzianej podstawki i dostarczają je do 102 aluminiowych finów chłodzonych przez 120mm wentylator. Jego prędkość jest regulowana w zakresie 800-1500 RPM w zależności od temperatury lub ustawień użytkownika. Cooler posiada pre-aplikowaną pastę termoprzewodzącą MX-2. 

Premiera Arctic Cooling Freezer XTREME ma się odbyć niebawem lecz jeszcze nie wiadomo w jakiej cenie będzie sprzedawany. 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darkeners
  0
  Strasznie duże odstępy robisz miedzy tekstem, jak chcesz odzielić akapity, wez połącz tekst " xxxxx.P" a potem walnij eneter, na podglądzie nie wygląda to dobrze, ale na newsie jest OK i chyba najlepiej.
  • avatar
   Szymon331
   0
   Wygląda potężnie, wentylator jest wewnątrz radiatora?
   • avatar
    Szymon331
    0
    Wygląda potężnie, wentylator jest wewnątrz radiatora?