Chłodzenie

Arctic Cooling Freezer XTREME dla Phenom'ów II oraz Core i7

Firma Arctic Cooling wprowadza do sprzedaży drugą rewizję coolera Freezer XTREME. Cooler będzie można montować na wszystkich popularnych podstawkach. 

Cooler jest kompatybilny z podstawkami AM2, AM2+, AM3 oraz LGA 775, LGA 1156 oraz LGA 1366. Z tego wynika, że będziemy mogli tym coolerem chłodzić starsze jak i najnowsze procesory takie jak Phenom II lub Core i5 / i7.  

Wymiary chłodzenia wynoszą 30 x 100 x 131 mm a waga jest równa 608g. Cooler posiada cztery rurki Heat-Pipe, które zabierają ciepło z miedzianej podstawki i dostarczają je do 102 aluminiowych finów chłodzonych przez 120mm wentylator. Jego prędkość jest regulowana w zakresie 800-1500 RPM w zależności od temperatury lub ustawień użytkownika. Cooler posiada pre-aplikowaną pastę termoprzewodzącą MX-2. 

Premiera Arctic Cooling Freezer XTREME ma się odbyć niebawem lecz jeszcze nie wiadomo w jakiej cenie będzie sprzedawany. 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Darkeners
  0
  Strasznie duże odstępy robisz miedzy tekstem, jak chcesz odzielić akapity, wez połącz tekst " xxxxx.P" a potem walnij eneter, na podglądzie nie wygląda to dobrze, ale na newsie jest OK i chyba najlepiej.
  • avatar
   Szymon331
   0
   Wygląda potężnie, wentylator jest wewnątrz radiatora?
   • avatar
    Szymon331
    0
    Wygląda potężnie, wentylator jest wewnątrz radiatora?