Gry komputerowe

Gracze Arma III mogą się bać - włamanie hakerów do serwerów Bohemia Interactive

przeczytasz w 1 min.

Fani Arma III mogą się bać. Bohemia Interactive, studio odpowiedzialne za tego popularnego FPS-a, poinformowało o włamaniu hakerów na serwery gry.

Arma 3

Fani Arma III mogą się bać o bezpieczeństwo swoich danych. Bohemia Interactive, studio odpowiedzialne za tego popularnego FPS-a, poinformowało o włamaniu hakerów na serwery gry.

Arma III to taktyczny FPS odznaczający się dużym realizmem. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości, kiedy to po latach intensywnych działań wojennych na Bliskim Wschodzie Europa staje się ostatnią twierdzą dla osłabionych sił wojskowych NATO. Gra oferuje popularny na całym świecie multiplayer. Dedykowane serwery pozwalają na tryb rywalizacji i kooperacji.

Wspomniany mulitplayer przyniósł ostatnimi czasy sporo problemu. Jak poinformowało Bohemia Interactive, dane osobowe użytkowników zostały skradzione przez hakerów. Były to między innymi adresy e-mail oraz hasła do kont. Deweloper potwierdza, że tymczasowo uniemożliwiony jest dostęp do forum. Jest to odpowiedź na włamanie hakerów.

Bohemia Interactive aktualnie pracuje nad procesem resetowania haseł i wysyłania ich do użytkowników.

Należy jednak dodać, iż ze względu na szyfrowanie haseł mało prawdopodobne jest, że zdobyte informacje posłużą do niecnych celów.

Źródło: guru3d

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DustEater
  13
  Bardzo szybko, wiadomość sprzed prawie 2 tygodni :)

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login