Gry komputerowe

Armored Warfare: testy gry ruszają już jutro

przeczytasz w 1 min.

Przy okazji publikujemy też dwa ostatnie zwiastuny gry, poświęcone czołgowi M1A1 Abrams i mapie River Point.

Armored Warfare czołg

Armored Warfare to nastawione na pojedynki czołgów MMO, za które odpowiada studio Obsidian Entertainment. Czy będzie to godna konkurencja dla World of Tanks i War Thunder? O tym pierwsi gracze przekonają się już jutro – dokładnie 27 maja startują bowiem testy Early Access tej produkcji.

Twórcy Armored Warfare postawili na czasy współczesne, dzięki czemu na ekranie zobaczymy nowe, używane do dzisiaj czołgi. Cechą charakterystyczną produkcji ekipy Obsidian ma być też to, że nasze pojazdy będziemy mogli rozbudowywać na wiele sposobów. Drzewka rozwoju będą miały wiele gałęzi i choć odblokowywanie kolejnych opcji nie będzie proste, warto będzie się nieco wysilić. Dostępne będą dwa tryby rozgrywki: klasyczne PvP oraz kooperacyjne PvE.

27 maja rusza pierwszy z serii testów Early Access. Udział w nich zarezerwowany jest dla nabywców Founder’s Packs (dostępne na stronie gry) oraz bliżej nieokreślonej liczby szczęśliwców, którzy zadeklarowali chęć przetestowania Armored Warfare. 

W pierwszym teście do dyspozycji graczy oddanych zostanie 38 pojazdów z poziomów 1-6 oraz 4 mapy. Potyczki toczone będą wyłącznie w trybie PvP. Oczywiście nie wszystkie opcje będą też od razu dostępne. Głównym celem testu jest poprawa stabilności oraz działania klientów i serwerów. 

Na koniec zachęcamy do obejrzenia dwóch ostatnich zwiastunów gry Armored Warfare. Możecie na nich zobaczyć czołg M1A1 Abrams oraz mapę River Point:

Źródło: GameWatcher, Armored Warfare

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Gram w ciemno. CryEngine + czołgi, mrrrrrrrrrrr
  • avatar
   R2rr0
   0
   "Drzewka rozwoju będą miały wiele gałęzi i choć odblokowywanie kolejnych opcji nie będzie proste, warto będzie się nieco wysilić."
   Ale warto dla satysfakcji czy dla jakichś konkretnych korzyści. Pytam jako osoba nie sympatyzująca z tego typu produkcjami.
   • avatar
    Atak-Snajpera
    0
    1:03 - czy to przypadkiem nie nasz prototyp nowego czołgu?!
    • avatar
     Sacratog
     0
     1:13 , nawet Tusk się tu znalazł.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Nie mogę się doczekać, kiedy zamienię wadliwego wot-a z nobskim premium ammo i fatalnym mm na Armored Warfare
      • avatar
       mike278
       -1
       Sporo graczy obawia się że to będzie WoT 2.0 tyle że nowsze czołgi będą w grze dostępne. Spoting, paski HP etc..
       • avatar
        piccardo
        -1
        Yyyyhhh... mogli by się chociaż wysilić bo gra wygląda żałośnie WoT również nie powala jak i wymaganiami. Jak na te czasy to kiepścizna. Widać sztuką jest wydać coś słabego byle by zarobić, bo już wieki po za GTA 5 w sumie to nic wartego uwagi nie ma. Wiesiek to też rozczarowanie i to nie małe...
        • avatar
         wdowa94
         -1
         Ruch pojazdów wygląda równie pokracznie co w WoT
         • avatar
          MaNiAc
          -4
          Tak naprawdę to nie ma się czym podniecać, strasznie zoptymalizowana (przynajmniej 2 ostatnie testy) wymogi dość ogromne jak na grę onlajn :) i balans jakiś taki dziwny...
          • avatar
           kombajn
           0
           Jest już dostępny 3 gigowy update do wersji Early Access ale puki co serwery są offline.