• benchmark.pl
 • Gry
 • Zobacz jak powstaje gra Assassin's Creed 3 - daty premiery wersji na konsole i PC
Gry

Zobacz jak powstaje gra Assassin's Creed 3 - daty premiery wersji na konsole i PC

przeczytasz w 1 min.

Tak tworzy się hit?

Na brak materiałów dotyczących gry Assassin's Creed 3 z całą pewnością nie możemy narzekać. Wygląda na to, że do samej premiery już się to nie zmieni.

Zazwyczaj jest tak, że nowe informacje o zapowiadanej grze cieszą. W przypadku Assassin's Creed 3 Ubisoft jest wyjątkowo hojny i musi uważać, by zamiast zachęcenia graczy do zakupu nie osiągnąć odwrotnego efektu.

Zapewne jest jeszcze jednak spora grupa graczy, którzy każde informacje o nowej odsłonie Assassin's Creed przyjmują z uśmiechem i wielkim zainteresowaniem. To właśnie dla nich przygotowano kolejną porcję materiałów.

Assassin's Creed 3 gra gameplay z komentarzem twórców

Producent zaplanował opublikowanie 4 filmików opowiadających o tym, w jaki sposób tworzono grę i co będzie ona oferowała. Właśnie pojawiło się pierwsze wideo z cyklu Inside Assassin's Creed III.

Wzbogacone jest ono o komentarz najważniejszych osób pracujących przy produkcji. Opowiadają oni, jak ważne jest dla nich stworzenie odpowiedniej fabuły oraz bohatera, który wzbudzi sympatię u graczy. Poza tym dowiadujemy się też nieco o nowym silniku napędzającym grę.


Nie trzeba było oglądać zbyt dokładnie, aby dowiedzieć się też tego, ile czasu zajmie ukończenie gry. 30 godzin (oczywiście o ile zapewnienia się sprawdzą) to jak na obecne standardy wynik całkiem dobry, nawet jeśli odliczymy od tego czas, który zajmą przerywniki filmowe.

Przypomnijmy, że europejska premiera Assassin's Creed 3 w wersji na konsole X360 i PS3 zaplanowana została na 31 października. Właściciele PC poczekają na grę nieco dłużej, bo do 23 listopada.
 

Więcej o Assassin's Creed 3:

Źródło: computerandvideogames

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Toushiro
  2
  Na konsole znowu szybciej, chyba sobie jaja robią. Rozumiem różnicę kilkudniową ale nie prawie miesiąc.
  • avatar
   off_line
   2
   Z komentarzy widzę że tylko jak czekam na dalsze losy Desmonda, choć zwiedzanie świata w każdym AC uwielbiam.
   • avatar
    Szymon331
    1
    30 godzin gry z wliczonymi filmikami to naprawdę mało. Nie ma czym się zachwycać. To że jest to kilkakrotnie więcej gry niż w takich CoDach to nie jest powód do dumy.


    Chyba że gra będzie kosztować np 89zł jak pierwszy Assassin's Creed...
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Powinien mu śnieg spod butów spadać na ziemię, co to, ninja?
     • avatar
      teneo
      -15
      Apple opatentowało wiele powszechnie stosowanych rozwiązań tylko dla siebie, mimo iż pierwotnie nie zostały przez nią wynalezione. Koła nie wynalazłem, ale może opatentuję?
      • avatar
       Sakret
       0
       maga gra z pewnością pobije poprzednie części. Możę IV - rewolucja francuska :D