Gry

Obszerne wideo z Assassin's Creed 4: Black Flag

przeczytasz w 1 min.

Materiał skupia się na przedstawieniu świata gry, który ma być tutaj nie tylko bardzo duży, ale również otwarty.

Assassin's Creed 4: Black Flag obszerne wideo z gry

Ubisoft zazwyczaj bardzo chętnie dzieli się z graczami informacjami dotyczącymi przygotowywanych przez siebie produkcji. Nie inaczej jest w przypadku Assassin's Creed IV: Black Flag, przy którym ponownie warto się na chwilę zatrzymać.

Opublikowany został bowiem kolejny materiał wideo, ale, co ważne, tym razem nie jest to zwiastun, a solidna porcja zapisu z rozgrywki. Przez niemal 14 minut oglądać możemy to, co czekać będzie na nas podczas przygód Edwarda i wygląda na to, że twórcy nie pozwolą nam się nudzić.

Materiał skupia się na przedstawieniu świata gry, który ma być tutaj nie tylko bardzo duży, ale również otwarty i nic nie powinno ograniczać gracza w jego przemierzaniu. Chociaż niektóre fragmenty tutaj przedstawione widzieliśmy już wcześniej, to jednak zaobserwować można także mnóstwo nowych elementów. Poza tym, materiał wzbogacony został o komentarz Ahsrafa Ismaila, dyrektora kreatywnego Assassin's Creed 4: Black Flag.

"Reżyser rozgrywki Ashraf Ismail odsłania dalsze szczegóły Assassin's Creed IV Black Flag w nowym filmie przedstawiającym rozgrywkę. Wyruszcie na wyprawę z Edwardem i odkryjcie, jak wygląda codzienne życie pirata i asasyna, który walczy o chwałę, sławę i ukryte skarby."


Źródło: youtube, onlysp

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  4damian4
  6
  Zapowiada się dobrze :)
  • avatar
   Kieresz
   6
   dupy nie urywa....
   • avatar
    Konto usunięte
    6
    To już nie jest Assassin's Creed...
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Kompletnie nie rozumiem tej tendencji do dojenia do sucha każdej marki dzisiaj. To się tak ciągnie, że widok pirata na grzędzie mnie już tylko śmieszy. Czemu nie mogłaby to być zupełnie nowa gra o piratach? Bez tego bohatera, z innym systemem walki, mechaniką, fabułą.... piratem, który wygląda jak pirat?
     • avatar
      arekdbz
      1
      Jakim cudem z gry o asasynach zrobiła się gra o piratach? To nie ma najmniejszego sensu.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Toż to mogło być DLC
       • avatar
        Vdirectcor
        -1
        AC wydawała mi się najlepszą serią ale jak rozłożyli przygody Ezio na 3 części to się wkur... bo nigdy nie czułem się tak oszukany a kupowałem te gry bo chciałem poznać zakończenie, ale kiedy przeszedłem "3" to miałem mieszane odczucia. Teraz kiedy wychodzi "IV" Ubisoft pokazuje swoją pazerność na pieniądze pod tytułem znanej marki wychodzi gra nie nawiązująca do fabuły Desmonda. Ubisoft powinno wam być przykro, moich pieniędzy nie dostaniecie !!!