• benchmark.pl
 • Gry
 • Teren działań graczy w Assassin’s Creed: Unity ma być ogromny
Gry

Teren działań graczy w Assassin’s Creed: Unity ma być ogromny

przeczytasz w 1 min.

Dodatkowo mapa ma być wypełniona mnóstwem różnego rodzaju budynków i innych mniejszych elementów.

Assassin’s Creed: Unity gra

Ubisoft nie szczędzi nam informacji i materiałów z Assassin's Creed: Unity. Ostatnio dowiedzieliśmy się, iż produkcja ta ma być nowym rozdziałem w historii serii i wyróżniać się na tle poprzedników wieloma elementami. Twórcy pochwalili się właśnie kolejnym z nich.

Tym razem poruszony został temat terenu działań, jaki dostaną do dyspozycji gracze. Okazuje się, że będzie on bardzo duży, zdecydowanie większy od tego co widzieliśmy w poprzedniej odsłonie serii. Dodatkowo mapa ma być wypełniona mnóstwem różnego rodzaju budynków i innych mniejszych elementów.

"Przede wszystkim, jeśli chodzi o skalę, to gdyby połączyć cały grywalny ląd z Assassin’s Creed IV: Black Flag miałby on mniejszą powierzchnię niż samo miasto Paryż w Assassin’s Creed: Unity. Po drugie, Assassin’s Creed: Unity ma wyróżniać się nie tylko pod względem skali, ale również pod względem głębi mapy. Gracz będzie mógł zwiedzić wiele miejsc w mieście (domy, kanalizację, zabytki, itp.). [...] Ostatecznie, stworzyliśmy zdecydowanie największe i najgłębsze miasto w naszej historii i jesteśmy z tego naprawdę dumni!"

Nie trzeba chyba mówić i duży, a jednocześnie wypełniony atrakcjami świat to plus chyba każdej gry. Jeśli element ten pojawi się w Assassin’s Creed: Unity, to nowe dzieło Ubisoftu wysoko zapunktuje.

Przypominamy, iż Assassin’s Creed: Unity zadebiutuje się jesienią tego roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One

Źródło: gamingbolt

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  18
  Ubi ubi kto Cie lubi?
  • avatar
   eryk1310
   -2
   troche nie lubię ostatnio Ubi po watch dogs , ale co jak co ale ten assasins creed prezentuje się świetnie jeśli spełnią to wszysko co zapowiedzieli to nie ma co się zastanawiać nad kupnem :)

   ale najpierw trzeba zrobic uprgade pc... :(
   • avatar
    Konto usunięte
    -10
    Ogromne mapy to byly w MechWarrior 2.
    • avatar
     Dudzio993
     0
     Podoba mi się w nowym AC tryb Co-Op. Graficznie nie wiem czy bardzo różni się od Black Flag. Świat może być największy jaki stworzyli dotychczas ale bardziej mnie interesuję to czy fabuła mnie wciągnie tak mocno bym mógł ukończyć grę bez zmuszania się.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login