• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin’s Creed: Unity ze zwiastunem prezentującym obsadę aktorską
Gry

Assassin’s Creed: Unity ze zwiastunem prezentującym obsadę aktorską

przeczytasz w 1 min.

Aktorzy zdradzają kilka ciekawych szczegółów na temat bohaterów gry.

Assassin’s Creed: Unity gra

Ubisoft należy do tych producentów, którzy bardzo lubią promować swoje gry jeszcze przed ich premierami. Dowodzi tego między innymi sytuacja z Assassin's Creed: Unity, które doczekało się kolejnego zwiastuna.

Tym razem w centrum uwagi znaleźli się aktorzy, którzy wcielają się w bohaterów gry. Nie znaczy to jednak, że nowy materiał nie jest wart uwagi. Wręcz przeciwnie, ponieważ jest to wreszcie coś innego niż prezentowano do tej pory.

Głównego bohatera gry odegra tutaj Dan Jeannotte. Aktor bardzo utożsamia się z odgrywaną postacią i trzeba przyznać, że ma na nią naprawdę ciekawe spojrzenie.

"Na początku gry jest on po prostu zwykłym młodym... młodym lekkoduchem. Ale później, po nawiązaniu kontaktu z bractwem, bierze udział w o wiele ważniejszych wydarzeniach: Rewolucji Francuskiej, podczas której ludzie walczyli o obalenie ciemiężącej ich władzy."

Przy Assassin’s Creed: Unity pracuje także między innymi Catherine Bérubé, Alex Ivanovici czy Brent Skagford. Również oni zdradzają kilka ciekawych szczegółów na temat bohaterów gry.


Przypomnijmy, iż europejska premiera Assassin’s Creed: Unity odbędzie się 13 listopada. Gra trafi nie tylko na konsolę Xbox One, ale również na PC i PlayStation 4.

Źródło: youtube, ign

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bostonawy
  12
  Te newsy z Assassin’s Creed: Unity stają się powoli denerwujące, są ciekawsze tematy niż serial.
  • avatar
   Konto usunięte
   11
   Jak dobrze, że Pegi ma już 18 lat...
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    11 listopada GTA V, a 13 AC: Unity
    no ładnie
    • avatar
     DonHugo
     1
     News bez FC4 i AC:Unity to jak dzień stracony....
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      W poprzednich filmikach "rozgrywka" wyglądała cudownie, jeśli chodzi o aspekt graficzny. Teraz się pytam: Co, to kurde ma być???