Tablety

Tablety ASUS VivoTab Smart w niższych cenach

przeczytasz w 1 min.

Od początku kwietnia tablety ASUS VivoTab Smart oraz ASUS VivoTab Smart LTE dostępne są w sklepach w niższych cenach.

ASUS VivoTab Smart tablet

Od początku kwietnia tablety Asus VivoTab Smart oraz Asus VivoTab Smart LTE dostępne są w naszych sklepach w niższych cenach. Jakich dokładnie?

Pierwszy z wymienionych, a więc model z Wi-Fi kosztuje teraz 1699 złotych. Wersja LTE kosztuje 2099 złotych. Jednocześnie w sklepach pojawiło się bądź też zjawi się w najbliższym czasie, kilka nowych akcesoriów do VivoTabów.

Jedynym z nich jest TranSleeve Vivo, czyli futerał i podstawka w jednym. TranSleeve Vivo jest sprzedawane w czterech wersjach kolorystycznych (czarny, szary, niebieski, różowy) w cenie 199 złotych.

TransBoard to z kolei dodatkowa, mobilna klawiatura, która łączy się z tabletem za pomocą Bluetooth. Będzie dostępna w czarnym i białym kolorze w cenie 299 złotych.

Połączeniem TransSleeve Vivo i TransBoard jest TranSleeve Keyboard – pokrowiec z klawiaturą. To akcesorium zagwarantować ma wygodną i efektywną pracę, oferując pewne funkcjonalności notebooka. TranSleeve Keyboard będzie dostępny w cenie 399 złotych.

Źródło: asus, inf. prasowa

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Frexor
    2
    Przestraszyłem się, już myślałem że to tablet będzie kosztować 400zł. Na szczęście to tylko pokrowiec z klawiaturą :) Swoją drogą byłem pewien że 300zł za klawiaturę mechaniczną to dużo, jednak przez takie akcesoria zmieniam zdanie.