Akcesoria do komputerów

Mały i prosty grabber wideo AVerMedia Live Gamer Mini

przeczytasz w 1 min.

Mały i prosty w obsłudze, a przy tym zapewniający brak opóźnień i jakość Full HD – to nowy grabber wideo AVerMedia Live Gamer Mini GC311.

Rok temu testowaliśmy przenośny grabber wideo AVerMedia Live Gamer Portable 2 Plus, który jest bardzo interesującą propozycją. Jeśli jednak chcielibyście czegoś jeszcze mniejszego, to oto na rynku pojawia się Live Gamer Mini.

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 waży 74,5 g i jest tak mały, że zmieści się nawet w kieszeni. Małe zdecydowanie nie są jednak jego możliwości. Umożliwia on bowiem przechwytywanie i strumieniowanie treści wideo o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i płynności 60 klatek na sekundę. 

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 wygląd

Producent wykorzystał w swoim nowym urządzeniu technologię UVC – dzięki niej grabber działa zaraz po instalacji w tych lub innych urządzeniach (np. komputerze czy konsoli). Otrzymane wideo jest zaś kompatybilne z systemem Windows 10 i wszystkimi popularnymi platformami streamingowymi.

Nowy Live Gamer cechować ma się również brakiem opóźnień podczas nagrywania i przesyłania, jak i spadków wydajności w samych grach (dzięki temu, że bierze na siebie wszystkie zadania, które są z tym związane). Jak zwykle producent dołączył też oprogramowanie RECentral.

„Live Gamer Mini został stworzony, abyś mógł zaistnieć na globalnej scenie streamingu tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe – przekonuje producent na swojej oficjalnej stronie. – Gwarantuje łatwą i przyjemną obsługę dzięki złączu HDMI i technologii passthrough, zapewniając rozgrywkę bez opóźnień”.

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 pudełko

AVerMedia Live Gamer Mini GC311 jest już dostępny w sprzedaży. Za ten nowy model zapłacić trzeba około 520 złotych.

Źródło: Entrymedia, AVerMedia

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Virtus
  2
  Dla mnie minimalne wymagania, to 2560x1440 i 75Hz.
  • avatar
   darioata
   1
   Przedtpotowa rozdzielczosc full hd dyskwalifikuje ten graber do jakichkolwiek zastosowan!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    To chyba ale na przelotce, jeszcze nie widziałem grabbera który by nie wprowadzał dużego opóźnienia przy wysyłaniu strumienia do softu wyświetlającego obraz live.