Gra Bad Piggies na PC w wersji pudełkowej

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Niestety w wysokiej cenie

Bad Piggies gra PC wersja pudełkowa

O tym, że gra Bad Piggies pojawi się także w wersji PC, wiedzieliśmy już od momentu zapowiedzi tego tytułu. Brakowało jednak szczegółów, które teraz możemy już przybliżyć.

I okazuje się, że posiadaczy komputerów potraktowano całkiem poważnie. Bad Piggies na PC zadebiutuje bowiem w wersji pudełkowej, która zawierać będzie grę z odblokowanymi wszystkimi możliwymi poziomami.

Data premiery zaplanowana została na październik. Niestety niezbyt miłą niespodzianką dla potencjalnych nabywców  może okazać się cena. Grę w wyżej wymienionej wersji wyceniono bowiem na aż 10 funtów.

Sporo mniej zapłacą zapewne użytkownicy smartfonów i tabletów z systemami iOS i Android. Ci też otrzymają grę wcześniej, bo już 27 września.

O tym, na czym polegała będzie rozgrywka w Bad Piggies, już pisaliśmy. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą produkcją nieco bliżej, to wszystko wyjaśni Wam zapewne jej trailer.

Źródło: vg247

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Z czym do czego ?? Za taką cenę mogę sobie kupić jakąś grę na steamie w promocji.

  PS: Tak po za tym fajny ten nowy wygląd :)
 • avatar
  MiKo400
  0
  Nie tradycja po prostu lubie być na bieżąco i nie co roku tylko wtedy kiedy widzę sens i jakiekolwiek sensowne zmiany w rozgrywce. ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Takie gry powinny być darmowe na stronach gier online.
 • avatar
  MiKo400
  -13
  27 września to się idzie kupić FIFE 13 ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Co do wersji na Androida - Wydaje mi się, że więcej osób pobrałaby darmowa grę z reklamami (Angry Birds, żeby za daleko nie szukać), niż bez reklam, a za minimalną opłatą "Sporo mniej zapłacą zapewne użytkownicy smartfonów"
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Będzie wersja na Bada ;p bo ciekawa gra