Gry PlayStation 4

Bardzo ciekawe gry w ofercie PlayStation Plus na wrzesień

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Abonenci programu PlayStation Plus poznali gry, które zostaną im udostępnione w przyszłym miesiącu. Wypada przyznać, że tym razem Sony pokusiło się o tytuły, które nie wymagają bliższego przedstawiania.

PlayStation Plus - wrzesień 2019

 • Batman: Arkham Knight
 • Darksiders 3

Od kiedy program PlayStation Plus przestał obejmować konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita lista oferowanych w jego ramach gier znacząco się skróciła. Również we wrześniu obejmie dwa tytuły, które pobiorą, o ile oczywiście będą zainteresowani, posiadacze PlayStation 4. Z racji tego, iż mowa o Batman: Arkham Knight oraz Darksiders 3, chętnych nie powinno zabraknąć.

Batman: Arkham Knight to jedna z odsłon doskonale znanej serii o losach człowieka-nietoperza. Debiutowała w 2015 roku i zgarnęła naprawdę wysokie oceny. Nieco więcej głosów niezadowolenia pojawiło się w przypadku Darksiders 3. To zdecydowanie świeższa propozycja, miała swoją premierę w 2018 roku. Więcej na jej temat dowiecie się chociażby z naszej recenzji.

Źródło: PlayStation Europe

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  Spoko gry.
  Ja tam ciesze się że dają gry tych nienajwyższych lotów bo dzięki temu uzupełniam blibliotekę o to czego na bank wcześniej nie kupiłem ;)
  W netoperka pogram chętnie jeszcze raz a darksiders 3 moze przypadnie mi do gustu (kiedys podobala mi się jedynka).
 • avatar
  Banyo
  0
  Czemu żadnego Warhammera nie ma na konsolę?