Gry

Bardzo dobre wieści dla fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy gry pojawiają się na większości branżowych imprez, a więc nie mogło zabraknąć ich także na PAX Prime.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawiają się na większości branżowych imprez, a więc nie mogło zabraknąć ich także na PAX Prime w Seattle. Najważniejsze jest jednak to, że poruszyli tam istotne kwestie.

Chyba dla nikogo bawiącego się przy wspomnianym tytule nie jest tajemnicą, że doczeka się on dwóch bardzo dużych dodatków. Pierwszy z nich, Serca z Kamienia, pojawić ma się już w październiku i wygląda na to, że nic nie jest w stanie temu przeszkodzić. Travis Currit ze studia CD Projekt RED zdradził, iż prace postępują w bardzo dobrym tempie i powoli dobiegają końca.

To jednak nie wszystko. Jednocześnie zasugerowano bowiem, iż dla graczy sympatyzujących z Gwintem szykowana jest bardzo miła niespodzianka. Wielu chciałoby, aby wreszcie doczekał się on możliwości rywalizacji w trybie multiplayer, ale nie wiemy, czy właśnie o to tutaj chodzi.

Pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem.

Źródło: dualshockers

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  Jakoś nie przekonał mnie ten gwint. Rozegrałem z 10 partii i zrezygnowałem. Wole starego dobrego kościanego pokera. Niemniej jednak fajnie że redzi dalej rozwijają grę :)
  3
 • avatar
  adam6056
  Oby tylko cena dodatków nie była za wysoka!
  3
 • avatar
  Ryuhoshi
  Wiedźmin 3? Czy chodzi o tą całkiem niezłą minigrę w Gwincie?
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Mnie cieszy fakt, że jest to nasza rodzima produkcja i może od gier zaczniemy wzmacniać nasz PKB ;P bo jakby nie patrzeć podatki odprowadzają dla naszych kochanych darmozjadów.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Kiedy wersja GOTY? Bo nie jestem lemingiem, aby kupować grę w kawałkach!
  -5