• benchmark.pl
  • Gry
  • Batman Arkham Collection oficjalnie - znamy przybliżoną datę premiery
Gry

Batman Arkham Collection oficjalnie - znamy przybliżoną datę premiery

przeczytasz w 1 min.

Jeśli nie mieliście okazji do zabawy przy grach z serii Batman Arkham to wkrótce pojawi się dobra okazja do nadrobienia zaległości. W sklepach pojawi się bowiem Batman Arkham Collection.

Tym razem nie minęło wiele czasu od pojawienia się przecieków do oficjalnej zapowiedzi. Nadchodzącą premierę Batman Arkham Collection potwierdził już producent, podając dokładną zawartość pakietu. A ta nie jest wcale taka oczywista. Kupujący otrzymają bowiem 3 gry - Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight.

Część graczy mogła szybko zorientować się, iż są to wyłącznie gry przygotowane przez studio Rocksteady. Zestaw zawierać będzie też wydane do nich dodatki. Zadebiutuje we wrześniu, na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Co ciekawe, tylko w Europie.

Batman Arkham Collection

Jak zdradza zaprezentowana grafika, wybierający wersję na PlayStation 4 otrzymają mały dodatek w postaci stroju Earth 2 Dark Knight do gry Batman: Arkham Knight. Posiadający ją w swoich kolekcjach również będą mogli cieszyć się tym strojem, ale dopiero na początku przyszłego roku.

Źródło: Rocksteady Studios

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!