• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Knight - dodatkowa zawartość na PS4 trafi też na inne platformy
Gry

Batman: Arkham Knight - dodatkowa zawartość na PS4 trafi też na inne platformy

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory utrzymywano, że będzie to zawartość na wyłączność – i owszem, ale teraz wygląda na to, że tylko przez jakiś czas.

Batman: Arkham Knight lot

Od kilku miesięcy wiadomo, że nabywcy gry Batman: Arkham Knight w wersji na PlayStation 4 otrzymają nieco bogatszą edycję. Do tej pory utrzymywano, że będzie to zawartość na wyłączność – i owszem, ale teraz wygląda na to, że tylko przez jakiś czas.

Gra Batman: Arkham Knight w wersji na konsolę PlayStation 4 bogatsza jest o klasyczny wygląd Batmobila, dwa dodatkowe stroje dla protagonisty (Justice League 3000 oraz Classic TV Series) oraz – przede wszystkim – bonusowy zestaw misji poświęcony zmaganiom Człowieka Nietoperza ze Strachem na Wróble.

W sklepie Amazon pojawiła się grafika przedstawiająca zawartość Batman: Arkham Knight na PlayStation 4. Zgodnie z widniejącym na niej dopiskiem – „wyłączność” bonusowych elementów może zostać zniesiona już jesienią tego roku.

Nie wiadomo niestety z czym wiązać będzie się zniesienie „wyłączności”. Czy pecetowcy i posiadacze konsol Xbox One otrzymają dodatkowe elementy za darmo, czy też chętni będą musieli rozszerzenie nabyć? Najpewniej jednak ci, którzy będą tą zawartością zainteresowani, będą mogli z niej skorzystać.

Batman: Arkham Knight wyłączność

Przy okazji warto przypomnieć, że nie tylko dodatkową zawartością gra Batman: Arkham Knight wyróżni się na PlayStation 4. Firma Sony przygotowuje także edycję limitowaną samej konsoli, z motywem nawiązującym do omawianego tytułu.

Premiera gry Batman: Arkham Knight odbędzie się 23 czerwca.

Źródło: Amazon, VideoGamer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  3
  Na amazonie to nic mnie nie zdziwi. Oni nawet exy na PS4 maja w wersji na PC :)
  • avatar
   Ganster
   0
   Co to się dzieje