• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Knight kolejnym hitem debiutującym na początku przyszłego roku?
Gry

Batman: Arkham Knight kolejnym hitem debiutującym na początku przyszłego roku?

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że tak właśnie będzie, ponieważ gra pojawiła się w oficjalnym sklepie Microsoftu i widnieje tam zapis o dacie premiery.

Batman: Arkham Knight gra

Obecnie gracze nie otrzymują wielu nowych produkcji, które bez większych wątpliwości można by nazwać hitami. Tak się złożyło, iż wiele interesujących premier przełożono na początek przyszłego roku i wygląda na to, że do grona tego dołączy również Batman: Arkham Knight.

Na początku tego miesiąca dowiedzieliśmy się, iż produkcja ta, która pierwotnie pojawić miała się jesienią, zadebiutuje na rynku nieco później. Twórcy stwierdzili jednak wtedy tylko tyle, że potrzebują więcej czasu na ukończenie prac, a gra oddana zostanie w ręce graczy w przyszłym roku. Teraz zaczynają pojawiać się dokładniejsze terminy.

Już kilka dni temu zasugerowano, że Batman: Arkham Knight może pojawić się zaraz na początku 2015 roku. Wygląda na to, że tak właśnie będzie, ponieważ gra pojawiła się w oficjalnym sklepie Microsoftu. Przy karcie tego tytułu widnieje zapis o dacie premiery, z którego to dowiadujemy się, iż odbędzie się ona 24 lutego 2015 roku.

Batman: Arkham Knight gra data premiery

Producent ani wydawca nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie, ale z doświadczenia wiemy przecież, że tego typu informacje zazwyczaj zostają potem potwierdzane. Przypomnijmy, że Batman: Arkham Knight trafić ma na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: news.softpedia, bamsmackpow

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  wszystko jest nazywane hitem przed premiera, a potem to same gnioty...
  • avatar
   neo937
   4
   W tym wypadku będzie inaczej, raz że tą część robi Rocksteady, a dwa, że samo DC pomaga przy pisaniu scenariusza, a dokładniej przy tworzeniu postaci głównego "złego".
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ludzie grałem a AK: Asylum i AK: City warto kupować AK: Origin czy lepiej czekać na prawdziwego następce ?