• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Knight największą grą Rocksteady - nowy gameplay
Gry

Batman: Arkham Knight największą grą Rocksteady - nowy gameplay

przeczytasz w 1 min.

Do premiery gry Batman: Arkham Knight pozostał już tylko niecały miesiąc.

Batman: Arkham Knight lot

Do premiery Batman: Arkham Knight pozostał już tylko niecały miesiąc. Odpowiedzialne za nią studio Rocksteady nie ukrywa – „to największa gra, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy”.

O rozmiarach gry Batman: Arkham Knight świadczyć może między innymi fakt, że wcielimy się tutaj nie w jedną, lecz w cztery postacie (Batman, Nightwing, Catwoman i Robin), między którymi będziemy mogli się przełączać w trybie Dual Play

Sam świat także ma być całkiem spory i co najważniejsze: obficie wypełniony. Oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej w Arkham Knight nie zabraknie też wielu różnorodnych misji pobocznych. Słowem: Rocksteady zapewnia, że nuda nam tutaj nie grozi.

Przy okazji twórcy postanowili raz jeszcze zachęcić wszystkich do sprawdzenia gry Batman: Arkham Knight. W tym celu opublikowany został nowy, 7-minutowy zapis rozgrywki. Możemy na nim zobaczyć naszego bohatera podczas eksploracji miasta, likwidowania zbirów i odkrywaniu kryjówki Scarecrowa:

Premiera gry Batman: Arkham Knight planowana jest na 23 czerwca bieżącego roku. Platformami docelowymi są komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: GameSpot

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Norghul
  4
  Kolejny Must Have tego roku zaraz po Wiedźminie 3. Ostatnia seria gier o Batmanie to porządnie zrobiony produkt. Wymagania będą na pewno dość wykręcone, ale jak będzie to porządna kontynuacja Arkham City (fabularnie jest, chodzi o mechanike i gameplay) to zapowiadają się dłuugie godziny wędrowania po mieście.
  • avatar
   Jerzyk712
   2
   tak kolejna gra po Wiedzminie też czekam jeszcze Mad Max też czekam na grę :)
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    No w końcu możne będzie porządna gra o Batmanie z tego co widać bo wcześniejsze części tej gry były takie sobie. Batman nie mógł strzelać, wysadzać przeciwników, jeździć bat-mobilem itp. Jest akcja
    • avatar
     wdowa94
     0
     AI denne jak ilość mięsa w parówkach...
     • avatar
      Izuna
      -1
      Scarecrow tłumaczyć na strach na wróble? serio? Brawo cenega...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jakoś zaskoczyło mnie in minus Batman Arkham City - gram i gram jestem na 34% a tu koniec fabuły i reszta to wątki poboczne... że co kufa??? I i co że Joker? ze Ras'aGhul, że Talia, Hugo Strange nie no weźcie się...
       • avatar
        bartoliniog
        0
        Panna Bluszcz to teraz całkiem apetyczna kobitka :)