Gry komputerowe

Batman: Arkham Knight nie doczeka się wsparcia SLI i Crossfire

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Batman: Arkham Knight zapisują właśnie na swoje konto kolejną porażkę.

Batman: Arkham Knight

Nie ma chyba większego sensu przytaczać po raz kolejny całej historii pecetowego Batman: Arkham Knight. Dość problemów z grą mają już nie tylko gracze, ale również sami twórcy, których wszytko najwyraźniej przerosło.

Przypomnijmy tylko, iż jakiś czas temu przyznali oni, że wszystkich błędów nie da się naprawić. Jednocześnie obiecywano jednak nadal pracować, aby oddać w ręce graczy kilka elementów, w tym wsparcie dla SLI i Crossfire. Niestety, także z tego nic nie wyjdzie.

„Pracowaliśmy z naszymi partnerami w dziedzinie rozwoju grafiki i sterowników, chcieliśmy doprowadzić do możliwości wykorzystania wsparcia dla wielu kart graficznych. Rezultaty co do poprawy wydajności okazywały się jednak stosunkowo niewielkie, a ryzyko powstania nowych problemów dla graczy spore. W efekcie musieliśmy podjąć trudną decyzję, aby zatrzymać prace nad wsparciem więcej niż jednego GPU.”

Można jedynie zapytać, czy kogokolwiek taka decyzja dziwi?

Źródło: gamespot, vg247

Komentarze

35
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  McGrizzly
  18
  Pewnie nawet na SLI 980Ti klatkowało niemiłosiernie :V
  • avatar
   Kynareth
   6
   fail^2
   • avatar
    darkowal
    1
    Bieda i bieda
    • avatar
     prime27pl
     -1
     Dziwna sprawa z ta grą ...Po prostu pewne konfigi lubi a inne nie .U mnie Obecnie na Windows 10 można spokojnie pograć : praktycznie jest cały czas ok.70 kl/s .Są jakieś spadki do 60 ale bardzo rzadko .
     • avatar
      Etemity
      -1
      Tragiczne studio z jeszcze słabszą grą...
      • avatar
       Mandalorian
       -1
       Jeżeli o czymś wiesz a robisz odwrotnie to znaczy że robisz to z premedytacją.

       Ps. W tym serwisie jest wymaganie przestrzeganie netykiety.
       • avatar
        Kubuś73
        -19
        Bardzo dobrze konfiguracje wielokartowe sa dla snobow i nalezy to tempic. Gry na ejdnej karcie maja fajnie chodzic a snoby niech maja za swoje :)
        • avatar
         Konto usunięte
         -29
         W takich chwilach ciesze się że mam konsole nie muszę wkurzać się na twórców............GOTOWI..........DO STARTU............MINUSUJCIE!!!!!!! :)
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Oczywiste przecież TO COŚ ma problemy nawet z pojedynczymi kartami wiec o czym tu mówić... choć może takie SLI czy CF wyciągnęłoby z 30 fps w fullHD
          • avatar
           wiktorjanus9
           0
           Lara Croft też jest legendarną marką, która po latach poniewierania przez "twórców" odrodziła się jak feniks z popiołów. Mam nadzieję, że Batman za jakiś czas znów odrodzi się w growej Jamie Łazarza. Szkoda, że obecnie ważniejszy jest hype przed filmami, grami niż skupienie się na ich dopracowaniu.