• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Knight pozwoli wcielić się w Robina i Catwoman
Gry

Batman: Arkham Knight pozwoli wcielić się w Robina i Catwoman

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Z każdymi nowymi informacjami ujawnianymi przez twórców gra zapowiada się coraz ciekawiej.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight z każdymi nowymi informacjami ujawnianymi przez twórców zapowiada się coraz ciekawiej. Wygląda na to, że zwieńczenie trylogii umożliwi nam toczenie pojedynków nie tylko Mrocznym Rycerzem.

Rocksteady pochwaliło się ostatnio zwiastunem prezentującym pomocników głównego bohatera. Będzie mógł on liczyć na wsparcie nie byle jakie, ponieważ udzielone przez Robina, Nightwinga i Kobietę Kot. Nie to jest tu jednak najlepsze.

Okazuje się bowiem, iż gra oferować będzie funkcję Dual Play. Oznaczona ona, że w trakcie starć można będzie przełączać się pomiędzy bohaterami i walczyć także wymienionymi wyżej postaciami.

"Po raz pierwszy w historii zobaczysz nową funkcję z Batman: Arkham Knight, ekscytującą Podwójną walkę pozwalającą graczom na płynne przełączanie się między Mrocznym Rycerzem, a jego sojusznikami – Robinem, Nightwingiem i Kobietą-Kotem – podczas wykonywania superkombinacji."

Poniżej przypomnieć możecie sobie wspomniany zwiastun prezentujący pomocników Batmana. Przypominamy jednocześnie, że premiera gry planowana jest na 23 czerwca - w wersji PC oraz PlayStation 4Xbox One.


Źródło: gamepur, youtube - Cenega Polska

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  siwyandrew
  czas nie wypłynął korzystnie na catwoman, w 2 czesci wygladala znacznie atrakcyjniejniż tutaj
 • avatar
  Konto usunięte
  Najs :)
 • avatar
  suntzu
  hmmm.. w tytule robin i cat...w tekście jeszcze nightwing?
  To jak w końcu?
 • avatar
  prime27pl
  Preorder zamówiony ale jakos nie czekałem na tą gre ale ten trailerek jest niezły .
 • avatar
  darek79r19
  "Zwieńczenie Trylogii" ??? Panie redaktorze, to czwarta część, a trzecia tego studia zdaje się :) Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
  -4
 • avatar
  Konto usunięte
  suntzu, skończ z tymi pytaniami retorycznymi, proszę.

  Ciekawa alternatywa. Starcia nabiorą smaku.
 • avatar
  Konto usunięte
  Fajnie, gram trochę w Batmana nawet podoba mi się fabularnie i graficznie ale jednego mi brakuje. Być może jestem graczem starej daty ale jak komuś spuszczam tęgie manto to chciałbym widzieć krew:P No może ie w takiej ilości jak w Mortal Kombat ale chociaż jak w Ryse, albo Gears of War. Jak trzeba dać grać dzieciakowi to można by to wyłączać no ale dla mnie podstawa - walki wyglądają efektownie ale brak efektownych wykończeń zwieńczonych bryzgiem posoki :P