Gry komputerowe

Battalion 1944 zadebiutuje w Early Access już 1 lutego

przeczytasz w 1 min.

Battalion 1944 to strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej. Twórcy szukali inspiracji w klasykach, między innymi Call of Duty 2.

Zapowiedziana na początku 2016 roku, gra Battalion 1944 nabiera kształtów. Prace są już na takim etapie, że można zaprosić graczy do zabawy.

Twórcy poinformowali, iż w dniach 19-22 stycznia odbędą się zamknięte beta testy. Dostaną się do nich jednak tylko nieliczni - osoby wspierające zbiórki na KickStarter i Humble Bundle oraz szczęśliwcy wybrani w drodze losowania (zgłaszać można się za pośrednictwem oficjalnej strony).

Jeśli się nie załapiecie, już 1 lutego gra zadebiutuje w Early Access. Należy liczyć się z ceną 14.99 euro i 6 trybami rozgrywki.


Gdyby ktoś jeszcze o Battalion 1944 nie słyszał, jak sugeruje tytuł oraz powyższy materiał wideo, jest to strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej. Zabawa nastawiona będzie na rywalizację wieloosobową. Twórcy od początku sugerowali, że inspiracji szukali między innymi w pierwszych odsłonach serii Medal of Honor czy Call of Duty 2.

Po wyjściu z programu Early Access gra trafić powinna także na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Bulkhead Interactive

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kamil444
  1
  Lol co ta za niemcy z czerwonymi opaskami
  • avatar
   stalkerpl
   0
   widzę że poprawność lewacka w grze zachowana, czerwone opaski i walka w kościele, wygląda jak cod z przed kilku lat
   • avatar
    SirMichael
    -1
    a mogła to być fajna gra.. nie, lepiej powielić to czym ludzie już rzygają czyli serie COD.
    • avatar
     topiq
     0
     Oglądając filmik, dochodzę do wniosku, że twórcy wzorowali się również na Wolfenstein 3D. Tak ci niemcy wbiegają pod lufę. Poczekamy zobaczymy, ja już się na wczesne dostępy przestałem nabierać.
     Zresztą jeżeli ma być to tylko multi, to gra nie dla mnie.